reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja właśnie lekarzowi mówię, że mam za wysokie to tsh bo idealne na ciąże to tak 0,7-1 a ona się bardzo zdziwiła i powiedziała mi, że może dlatego się tyle miesięcy staraliśmy bo miałam cykle bezowulacyjne. Napisałam w tej sprawie do ginekologa i potwierdził. Endokrynolog powiedział mi nawet tak: „to ze mną pani poniżej 1 nie zejdzie”. Nie martw się tym absolutnie, bo być może Twój lekarz ma racje, a mój się myli. Ja tez już sama nie wiem, jak jest dobrze.
Ja tez nie :/
I weź tu bądź madry z tego, każdy lekarz mówi co innego :(
Ja mam własnie owu, więc zobaczymy czy sie uda przy tsh 0.98
 
Jeju, jak tak czytam to tak się cieszę, ze mam wręcz cudownego lekarza. Zaangażowanego. Zawsze mogę do niego zadzwonić. Czuje się bezpiecznie i wiem, ze jestem w dobrych rękach. Do tego jest wyczulony na punkcie hormonowi. Jest tez endokrynologiem i ma certyfikat FMF wiec u niego robie prenatalne. Usg na każdej wizycie. Generanie diagnostyka usg to jego konik bo wykłada na medycznej w katedrze diagnostyki usg.
Aaaa i taki mały dodatek. Jest przystojny. Nawet na znanym lekarzu babeczki to podkreślają [emoji23][emoji23]
Ale zanim na niego trafiłam przerobiłam w sumie kilkunastu ginekologów w sowim życiu

Ktory to taki ? ;)
 
Bez sensu. Liczenie na zasadzie 4 tyg + 5 dni z 5 tyg. ma dla mnie sens, ale mowienie, że to 4 tydz już nie, bo 4 tydz. już się skończył, a trwa 5. Ja mam normy betaHCG dla 5 tyg a w takim razie wg lekarza będę w 4 😂
Ale to jak z urodzinami, jak skończysz 29 lat, to nie mówisz, że masz 30 😉 Liczą się skończone tygodnie, tak jak nasz wiek po prostu, to jest logiczne 😁
 
Jeju, jak tak czytam to tak się cieszę, ze mam wręcz cudownego lekarza. Zaangażowanego. Zawsze mogę do niego zadzwonić. Czuje się bezpiecznie i wiem, ze jestem w dobrych rękach. Do tego jest wyczulony na punkcie hormonowi. Jest tez endokrynologiem i ma certyfikat FMF wiec u niego robie prenatalne. Usg na każdej wizycie. Generanie diagnostyka usg to jego konik bo wykłada na medycznej w katedrze diagnostyki usg.
Aaaa i taki mały dodatek. Jest przystojny. Nawet na znanym lekarzu babeczki to podkreślają [emoji23][emoji23]
Ale zanim na niego trafiłam przerobiłam w sumie kilkunastu ginekologów w sowim życiu
Coraz bardziej się do niego przekonuje [emoji3]
Pamiętam taką sytuację ( ja chodziłam do Urbana gabinet obok) jak Urban miał jakieś wątpliwości przy USG to wolał tego Twojego.
 
reklama
Zadzwoń może do gina to da Ci luteinę lub duphaston. Ja brałam jedno i drugie.
Dzisiaj powtórzę progesteron i betę a w poniedziałek jak będą plamienia dalej to pomyślę. Z drugiej strony ja uważam że wczesne poronienia mają ważną rolę - jeśli z zarodkiem jest coś nie tak to organizm powinien nie pozwolić się takiej ciąży rozwijać. Wolę chyba tak niż sama decydować kiedy np na prenatalnych dowiem się że coś jest nie tak.
 
Do góry