reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej dziewczyny! Wczoraj bylam caly dzien w delegacji (az w 3ch miastach) i nie mialam za bardzo jak poczytac Was a teraz juz nie nadrobie :/ zrozumialam na szybko ze @bleucoco ma dzis 1sze usg? Super! Powodzenia!
A ja zaraz polece na bete by zobaczyc przyrost ale chyba rosnie bo zrobilam test i jest juz od razu widoczna kreseczka :-)
Piękny teścik kochana!! Aż łezka się w oku kręci ❤️

Dziś mam 1 wizytę u ginekologa i jest szansa na USG, ale zobaczymy jak tam lekarz będzie chciał :) Ale zapisałam się do dobrej kliniki i dobrych lekarzy, więc na razie jestem spokojna :)
 
reklama
A do jakiego miasta będziesz jechała na prywatna wizytę? Pytam, bo ja też z UK
Ja jestem z okolic Edynburga.
I tu pełno prywatnych pamiętaj tu nie ma ginekologów tu są ultrasonografisci! Czyli osoby po studiach z wiedzą ginekologa. Ale i ginekolog się znajdzie 250£ wizyta prywatnie. A prywatnie będę jeździć do niej dam ci linka ona przyjmuje w paru punktach po całej UK . Jest znana i dobra ona wykryla mi polipy. Poczytaj


To jedyny polski ginekolog w miarę dobry którego znam zna się na poloznictwie i ciazach będę jeździć do niej raz na 6,7 tyg jak wszystko pójdzie fajnie
Będę u niej w przyszłym tygodniu wiec mogę zapytać gdzie przyjmuje jeszcze wiem ze w Londyn tez chyba tam mam za daleko
 
Hej, ostatnio wrzucałam tutaj dwa testy ciążowe pozytywne. Wszystko jest ok ale pojawil się inny problem😭 mój brat wylądował w szpitalu, leży w ciężkim stanie, ma gronkowca i sepsę😭😭😭 czy mi coś grozi? Zapomniałam zapytać lekarza o to kompletnie... W dodatku czuje się pusta bo mam świadomość tego że mój kochany brat odchodzi 😭😭😭
O matko 😥 współczuję Ci bardzo 😥😭
 
Wesoło się zrobiło ;) Szykujecie coś na Walentynki ? Ja zaplanowałam niespodziankę bo Mój ma 18.02 Urodziny , wiec niespodzianka Walentynkowo Urodzinowa i taki mały wypad z soboty na niedziele do miasteczka obok, zaciszny hotelik :) Mój nic nie wie. Koleżanka ma nas zawieźć i myśli , ze jedziemy jej W czymś pomoc heh ;) Szkoda, ze to nie będą Te dni bo taki wyjazd na spontanie czasem pomaga :)
extra! ja wlasnie czesto tu dziewczynkom pisze, ze takie wyjazdy sa zbawienne! nie tylko dla rytyny dnia codziennego ale i dla zwiazku i dla zmajstrowania dzidziusia bo jakos tak czlowiek odswieza umysl z dala od domu a i przytulanki smakuja wiele lepiej. my na spokojnie, idziemy na kolacje (moj P. powiedzial mi w srode tak: kochanie z racji, ze troche Ci teraz schodzi z ogarnianiem sie to juz dzisiaj Ci mowie, co bys sie wyrobila, hehe, ze idziemy na kolacje), po kolacji winko (ja oczywiscie bezalkoholowe) i jakis dobry film akcji ze Stathamem :D bawcie sie suuuper kochana!
 
Hej dziewczyny, ostatnio was nie czytałam bo stwierdziłam że muszę się wyluzować ;) ale dzisiaj jestem w 33 dc, mam objawy okresowe (ból piersi, nerwowość) ale przedwczoraj miałam zgagę, mimo że nie jadłam nic nadzwyczajnego. Cykle mam 31-34 dni i dzisiaj tam z niczego zrobiłam test. Zawsze jak patrzyłam na testy dziewczyn które pytały czy widać druga kreskę, to myślałam że ja w takiej sytuacji nie brałabym takiego wyniku serio, ale dzisiaj jak zobaczyłam swój wynik to sama postanowiłam wrzucić i zapytać czy tylko ja widzę drugą kreskę [emoji23]Zobacz załącznik 1080160

Oczywiście, ze widać i to dość wyraźnie. To nie jest cień kreski, a jasna kreseczka [emoji846]
 
Dziewczyny dostałam wyniki prog i jest dość niski [emoji853]stąd te plamienia zapewne. Mam nadzieję, że wraz z betą wzrośnie (bo beta stylizuje jajniki do wydzielania prog) a betę miałam wczoraj jeszcze dość niską bo 17.
Trzymajcie kciuki :)

Zadzwoń może do gina to da Ci luteinę lub duphaston. Ja brałam jedno i drugie.
 
reklama
Do góry