reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Tarczyca w ciąży lubi skakać, a sam wynik nie jest dużo za duży. Kiedy masz gina?
Dziewczyny martwię się poszlam wczoraj na tarczyce i 3.09...wiem że to za dużo. Czekać jt na ginekologa czy umawiać się od razu do endokrynologa? Zaczelam się mega martwić. Ma tutaj któraś z was problemy z tarczyca wyniki zawsze mialam tarczycy w porządku. Boje się wg appki to 5+5 i boje się że źle to wpłybie na malucha [emoji26]
 
reklama
Tej kobito, nie jebninto tylko 21.02 możesz zastestowac! Może akurat jak się udało będziesz miała piękny prezent [emoji7] Przceidz Ci mówię że już jesteś [emoji1768][emoji1768][emoji1768]
Uwaga już mam następny scenariusz. Mój mąż 21.02 kończy 30 lat ja @ mam mieć 22.02 myślicie zrobić test w piątek czy czekać i nie psuć mu urodzin.

Ja to jestem jebninto jednak.
 
O z trzema brzuchami no trochę przytyłam ale bez przesady [emoji23][emoji23][emoji23] no zatestuje...
Tej kobito, nie jebninto tylko 21.02 możesz zastestowac! Może akurat jak się udało będziesz miała piękny prezent [emoji7] Przceidz Ci mówię że już jesteś [emoji1768][emoji1768][emoji1768]
 
Dziewczyny martwię się poszlam wczoraj na tarczyce i 3.09...wiem że to za dużo. Czekać jt na ginekologa czy umawiać się od razu do endokrynologa? Zaczelam się mega martwić. Ma tutaj któraś z was problemy z tarczyca wyniki zawsze mialam tarczycy w porządku. Boje się wg appki to 5+5 i boje się że źle to wpłybie na malucha 😥
Umawiaj się od razu w jeszcze przed wizytą zrób ft3 i fT4
 
Teeej... to miały być trojaczki hahaha [emoji23][emoji23] przytylas bo pewnie za dużo pyrow jesz [emoji23][emoji23][emoji23] Od pyrow się tyje [emoji23][emoji23][emoji23] keiyd mi tak 5 letnia kuzynka powiedziała że przytylam bo z awizo jadłam pyrek [emoji23][emoji23][emoji23]
O z trzema brzuchami no trochę przytyłam ale bez przesady [emoji23][emoji23][emoji23] no zatestuje...
 
Teeej... to miały być trojaczki hahaha [emoji23][emoji23] przytylas bo pewnie za dużo pyrow jesz [emoji23][emoji23][emoji23] Od pyrow się tyje [emoji23][emoji23][emoji23] keiyd mi tak 5 letnia kuzynka powiedziała że przytylam bo z awizo jadłam pyrek [emoji23][emoji23][emoji23]
Ahahaha [emoji23][emoji23][emoji23] właśnie nie jem pyrów ratuje mnie to że jestem wysoka [emoji1787]

Haha moga byc i trojaczki [emoji23]
 
Wyczytalam gdzieś na internetach że przy cienkim endometrium zaleca się picie soku z burakow, podobno najlepszy jest z firmy Dawtona. Zaczelam go wlewac w siebie od poniedziałku, zobaczymy za miesiac czy będzie efekt [emoji4]
wino czerwone i orzechy daja fajny efekt na endo :)
 
reklama
A mi się właśnie wyświetliło na fb takie cudo..
Chyba kupię z nadzieją ze się kiedyś przyda..
 

Załączniki

  • Screenshot_20200212_125406_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_20200212_125406_com.facebook.katana.jpg
    235 KB · Wyświetleń: 99
Do góry