reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Piękne kreski. Będziesz miała bardzo wysoka bete [emoji7][emoji7][emoji7] Ja mojostatni 25 co robiłam wczoraj biedronkowy miał tłuste krechy Ale po prawie 2 tyg od terminu, więc zaczynam wariowac! [emoji2356][emoji2356] Dziś mam dzień zalamki czy wszystko ok.
Veronka nie swiruj! na pewno jest wszystko dobrze! kiedy idziesz do lekarza? ciesz sie stanem, w ktorym jestes :) i zero stresow bo bedziesz miala nerwowego dzidziusia
 
reklama
Coś czuję, że będę należała do tej grupy kobiet w ciąży, które czują się lepiej rano, a po południu beznadziejnie, podczas gdy w nocy nie mogą spać [emoji23] Tak mnie teraz dopadł brak sił, że masakra. Duszno mi i mam takie nudności jak wczoraj. Staram się nie zwracać na to uwagi, ale jest trudno. Na szczęście jeszcze jedną słabą kawkę można wypić [emoji7]

Kawę w ciąży ogranicz do minimum :)
 
Też miś ja tak wydaje. Ale wiesz wątpliwości są zawsze. Niby nieplamie, nie krwawie więc wymyśliłam sobie puste jajo... [emoji2356] przez to że mam słabe objawy.. Na łeb dostaje, a do osiemnastego jeszcze tydzien[emoji2368][emoji2356]
Na pewno wszystko OK! Ale rozumiem Twoje myślenie - ja zaczęłam się już zastanawiać czy to dobrze, jeśli ta beta taka wysoka będzie teraz na początku [emoji15] Coś tam kiedyś usłyszałam oczywiście o diagnozowaniu zespołu Downa w ten sposób i teraz takie myśli wracają, ale chyba niepotrzebnie przewidujemy najgorsze, że coś jest nie tak. Musi być wszystko dobrze!
 
No straszne problemy robi.
Ja chciałam sie dogadac ze wzgledu na dziecko ale jak nie rozumie..
Nie ma zmiłuj. Takich to trzeba krótko. Mój ojciec tez nigdy złamanego grosza na mnie nie dał mimo wyroku, a mama wychowywała mnie sama z dziadkami. Z perspektywy czasu uważam, że tylko na tym zyskałam (jeśli chodzi o tego człowieka co dał na mnie plemnika :p).
 
U mnie coraz więcej sluzu. Juz nawet na bieliźnie zostaje. I jest taki jak podczas tej "infekcji"
Do tego brzuch pobolewa...
Aaaaaaaaa le jaja :D
Jade dzisiaj na zakupy, jak mam przejsc obojetnie oboj apteki? :D
Ty masz śluz jak mój,biały o mam wrazenie ze ciagle tam mokro,a wkładki od kilku dni mi przemakaja i wymieniam czesto,trzymam kciuki,zeby wredoda nie przyszła ✊✊✊
 
Kawę w ciąży ogranicz do minimum :)
ja rozmawialam z moja ginka i z ta kawa to nie jest tak, ze nie wolno pic. wiadomo, ze wiadro dziennie bedzie mialo zly wplyw na dzidzie ale w granicach rozsadku. mi powiedziala, ze spokojnie moge pic 2 kawki sypane czy tam parzone, bo nie wiem jak sie u ?Was mowi hehe (a pije z lyzeczka cukru, bez dodatku mleka), powiedziala, zebym starala sie unikac czarnej i zielonej herbaty wiec pije czerwona ale tez max 1-2 kubki dziennie.
 
reklama
I taknpo mnie noc innego nie wyjdzie [emoji23][emoji23][emoji23] Takiej drugiej nerwuski jak ja to na świecie nie ma [emoji23][emoji23][emoji23][emoji2356] Dramat! Wizytę mam za tydzień we wtorek. Więc będę już miała skończone 6t6d [emoji4] Powinno być już coś widać [emoji173]
Veronka nie swiruj! na pewno jest wszystko dobrze! kiedy idziesz do lekarza? ciesz sie stanem, w ktorym jestes :) i zero stresow bo bedziesz miala nerwowego dzidziusia
 
Do góry