reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Zdjecie poporsze[emoji173][emoji173][emoji173]
Nie rozumie jak możesz tak się chwili bez dowodów [emoji23][emoji23]
Oby dziewczyny! Chociaż wiadomo jak to jest, trzeba zobaczyć na własne oczy :D Dlatego dziś rano zrobiłam test płytkowy 25, bo pomyślałam sobie: a co jak tamten był zepsuty? [emoji23]
 
Zdjecie poporsze[emoji173][emoji173][emoji173]
Nie rozumie jak możesz tak się chwili bez dowodów [emoji23][emoji23]
Wstawiałam rano! :D

Łap:

To BabyBoom (tematycznie :D) czułość 25, dziś rano po dosłownie kilku godzinach snu, mocz nie był zbyt gęsty:

CDB0DAFF-78AD-4D93-9EAB-42742078A9E8.jpeg
 
Piękne kreski. Będziesz miała bardzo wysoka bete [emoji7][emoji7][emoji7] Ja mojostatni 25 co robiłam wczoraj biedronkowy miał tłuste krechy Ale po prawie 2 tyg od terminu, więc zaczynam wariowac! [emoji2356][emoji2356] Dziś mam dzień zalamki czy wszystko ok.
Wstawiałam rano! :D

Łap:

To BabyBoom (tematycznie :D) czułość 25, dziś rano po dosłownie kilku godzinach snu, mocz nie był zbyt gęsty:

Zobacz załącznik 1078985
 
U mnie coraz więcej sluzu. Juz nawet na bieliźnie zostaje. I jest taki jak podczas tej "infekcji"
Do tego brzuch pobolewa...
Aaaaaaaaa le jaja :D
Jade dzisiaj na zakupy, jak mam przejsc obojetnie oboj apteki? :D
 
Piękne kreski. Będziesz miała bardzo wysoka bete [emoji7][emoji7][emoji7] Ja mojostatni 25 co robiłam wczoraj biedronkowy miał tłuste krechy Ale po prawie 2 tyg od terminu, więc zaczynam wariowac! [emoji2356][emoji2356] Dziś mam dzień zalamki czy wszystko ok.
Na pewno wszystko OK! Ale rozumiem Twoje myślenie - ja zaczęłam się już zastanawiać czy to dobrze, jeśli ta beta taka wysoka będzie teraz na początku 😳 Coś tam kiedyś usłyszałam oczywiście o diagnozowaniu zespołu Downa w ten sposób i teraz takie myśli wracają, ale chyba niepotrzebnie przewidujemy najgorsze, że coś jest nie tak. Musi być wszystko dobrze!
 
Gratulację 2 kreseczek:) wczorajsza twoja relacja wzruszyła mnie na maksa
emoji847.png
Napisałaś później jak wyglądał twój cykl. Znalazłam wspólny mianownik i lampka mi się zaswiecila.Dzis z rana zrobiłam Test i wyszedł pozytywnie:) Mam 35 lat i już tracilam nadzieję.Zrobiłam dziś betę i zobaczymy co wyjdzie.Pozdrawiam wszystkie Staraczki i życzę 2 kreseczekZobacz załącznik 1078842


Co za przepiękna krecha!
Gratulacje!

Zachodżta w ciąże w tym miesiącu, bo potem zaczyna sie mój miesiąc i ściągam chmury burzowe na forum 😂 😂 😂

I na Twoją betke czekamy w takim razie ;)

Bomba dziewczyny!!

Ide na usg dopiero w marcu, naraziemam brać furaginę

Że on w ogóle nic złego w tych wynikach nie widzi, mam brać furaginę 3xdziennie i usg zrobić 🤔

@Wesoła_Aga jak w ogóle u Ciebie z Twoim ?
Dogadaliście się?
Mam tyle stron do nadrobienia że chyba dopiero jak znajdę to znajdę na to czas 😅

Raczej bez zmian. Tyle, że spokojniej ze sobą gadamy a nie drzemy sie na siebie.


@ewka7777
Chciałabym takie pobudki przytulankowe... Pomarzyć sobie mogę 🙄 🙄

Tak piszecie o tym śluzie owu że przezroczysty, że biały że coś...

A ja mam wiecznie żółty 🤔 🤔 🤔 NIby lekarz mówi, że jest OK, nie ma infekcji czy czegoś...
 
reklama
Do góry