reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hahaha uwielbiam Cię!!!:D Ja bym nie chciała w listopadzie [emoji1745]
u nas jak sie teraz nie uda,to "świrujemy" jeszcze w lutym,w marcu zrobimy przerwe,bo kategorycznie nie chce rodzić w grudniu,wiecie zawsze mysle o tym ,ze sa swieta,sylwester itd.pewnie lekarz bedzie miał wolne,reszta "wyluzuje" przyjdzie do pracy na bani [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] takie jakies zakręty w głowie[emoji23] nadaje się do psychiatryka [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Ej ja mam podobnie[emoji23][emoji23] przy pierwszych staraniach chciałam rodzic na wiosne :)
Ale teraz po stratach byle donosić i dzieciątko było zdrowe [emoji4][emoji4]
u nas jak sie teraz nie uda,to "świrujemy" jeszcze w lutym,w marcu zrobimy przerwe,bo kategorycznie nie chce rodzić w grudniu,wiecie zawsze mysle o tym ,ze sa swieta,sylwester itd.pewnie lekarz bedzie miał wolne,reszta "wyluzuje" przyjdzie do pracy na bani [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] takie jakies zakręty w głowie[emoji23] nadaje się do psychiatryka [emoji23][emoji23][emoji23]
 
A to kutasiarze 😠 czemu obcięli? Jakaś jednorazowa akcja czy tak na stałe?
I będziesz całkiem zabawnym moherem, nawet jeśli 😂 (a wiem, że nie będziesz bo będziesz hot babcia 😉)

Obcieli na stałe... Zabrali dodatki ... 😡

Wtedy wdrozymy plan B.
Czyli testem w łeb
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png

😂😂🤣🤣

Nie możesz mu zrobić jakiejś awarii ciepłej wody czy coś żeby szybciej wyszedł? 🙈😂

🤣🤣🤣

Co tu się działo jak mnie nie było... padłam po 23 ;) Cały dzień w robocie 12 h zrobił swoje a dziś idę godzinę wcześniej bo mnie kumpela poprosiła. Świnia nie będę 🐷🐷🐷

Dzięki za poprawę humoru kobitki :) Przyda się! Widzę, że tutaj naprawde spora część staraczek ma pokłady
humoru :)

Dobranoc kochane! Do jutra! ❤ dziękuję za dziś! ❤

Haha! Dokopałam się!

No i się chłop doczekał :)

Dbaj o siebie o dzieciątko, dużo odpoczywaj i niech skarbek Ci rośnie :) a potem niech łobuzuje ;) 😭
 
Obcieli na stałe... Zabrali dodatki ... 😡



😂😂🤣🤣



🤣🤣🤣

Co tu się działo jak mnie nie było... padłam po 23 ;) Cały dzień w robocie 12 h zrobił swoje a dziś idę godzinę wcześniej bo mnie kumpela poprosiła. Świnia nie będę 🐷🐷🐷

Dzięki za poprawę humoru kobitki :) Przyda się! Widzę, że tutaj naprawde spora część staraczek ma pokłady
humoru :)



Haha! Dokopałam się!

No i się chłop doczekał :)

Dbaj o siebie o dzieciątko, dużo odpoczywaj i niech skarbek Ci rośnie :) a potem niech łobuzuje ;) 😭
Dziękuję kochana ❤️ Takie to wszystko nierealne, że ktoś do mnie kieruje takie słowa... 😍

Wyników badań jeszcze nie ma, czekam jak na szpilkach😊
 
Po badaniu, udało się, pierwsza stówka na bombelka poszła haha Już następna badania robię w pakiecie 😂 BetaHCG musiałam zrobić w przychodni nieobjętej pakietem, bo najbliżej, to od razu już wzięlam TSH i progesteron bo przy niedoczynności i duphastonie to chyba trzeba! Około 19:00 wyniki 😊


No dobra maraton czekania odpalamy po raz drugi... Teraz to będą długie reklamy 😂 z naciskiem na niebieskie pastylki dla panów :rofl:

(Był taki kawał. Stoją harcerze przy stercie patyków w lesie, próbują rozpalić ognisko. W końcu jeden do drugiego: wrzuciliśmy tu już 3 opakowanie Braveranu a ten konar nadal nie chce zapłonąć)

Ja mogę wypić tak ze 3 latte w ciągu dnia co nie? 😅 Zaczynam już się zastanawiać, a rano bałam się kasłać, że wykaszlę dziecko hahahaha 🤷🏼‍♀️

M.wczoraj się udał- taki happy i w ogóle a potem „ale ty jeszcze kilka razy musisz zrobić takie testy tak?” Haha jak oni nie mają totalnie o niczym pojęcia 😂🙈

Oh jaki uroczy partner/mąż 😂 😂 Chłopy są bezbłędne.

Moja mama miala 19 l jak była ze mna w ciąży i tak mi opowiada, że się bała tacie powiedzieć (18 lat miała jak jej walizki postawili za drzwi i radz se) siedziała w parku na ławce kilka h i się stresowała. Tata zszedł do parku zawołał mamę na górę ale nie umiała mu powiedzieć a tata nic nie kumał. Zrobila tam coś w domu a mam znów usiadła na tej samej ławce :)
W końcu tata po znów iluś h nieobecności żonki zszedł do parku i zapytał no co sie stało? chodż do domu. Jakoś to wspólnie rozwiążemy itp.

Mama go informuje co i jak...

I jaka rekacja???

...

"a to moje?"

😂😂😂
 
Ja w sierpniu dokładnie 13mialam zabieg [emoji22], czekałam 2 m-c by zacząć się starać na nowo. Chociaż lekarz mówil że lepiej 3 m-c.Mam nadzieję że u Ciebie wszystko się ułoży tak jak sobie tego życzysz [emoji5]
O Boze , jestes moja nadzieja[emoji3059]
A tak całkiem serio czuje że się nie udało,aczkolwiek to byłby pierwszy strzał odrazu bez miesiączki po poronieniu.
Dziś mam wizytę u lekarza ,ma dać wskazówkę co do badań ...
 
reklama
No dobra maraton czekania odpalamy po raz drugi... Teraz to będą długie reklamy 😂 z naciskiem na niebieskie pastylki dla panów :rofl:

(Był taki kawał. Stoją harcerze przy stercie patyków w lesie, próbują rozpalić ognisko. W końcu jeden do drugiego: wrzuciliśmy tu już 3 opakowanie Braveranu a ten konar nadal nie chce zapłonąć)



Oh jaki uroczy partner/mąż 😂 😂 Chłopy są bezbłędne.

Moja mama miala 19 l jak była ze mna w ciąży i tak mi opowiada, że się bała tacie powiedzieć (18 lat miała jak jej walizki postawili za drzwi i radz se) siedziała w parku na ławce kilka h i się stresowała. Tata zszedł do parku zawołał mamę na górę ale nie umiała mu powiedzieć a tata nic nie kumał. Zrobila tam coś w domu a mam znów usiadła na tej samej ławce :)
W końcu tata po znów iluś h nieobecności żonki zszedł do parku i zapytał no co sie stało? chodż do domu. Jakoś to wspólnie rozwiążemy itp.

Mama go informuje co i jak...

I jaka rekacja???

...

"a to moje?"

😂😂😂
Hahaha 😂😂😂🙈 No ja nie mogę z tymi ich reakcjami 😂 Niemożliwi są 😂❤️
 
Do góry