reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama

Załączniki

  • DBEDAF8F-CD73-439D-A3EB-F78CB76298D7.jpeg
    DBEDAF8F-CD73-439D-A3EB-F78CB76298D7.jpeg
    903,9 KB · Wyświetleń: 127
Tak slyszalam ze paracetamon jest na wszystko :D kurde zenada a taki kraj rozwiniety
Ta.. Oni są sto lat za murzynami.. Problem w tym że tu opieka medyczna jest za darmo, niby fajnie, ale przez to oszczędzają na wwszytski, nie chcą robić badań, przepisywać antybiotyków, no nic.. A prywatnie nie ma tu zabardzo lekarzy a jak są to ceny z kosmosu, taki to rozwinięty kraj ;)
 
Powiem Ci ze nie lubie rano.
Ale sprawia mi przyjemosc jak jemu jest dobrze.
Najfajniej jest wieczorem. Gra wstepna, klimacik itp.
Ale nie zawsze potrzebuje orgazmu zeby sie zaspokoic.to właśnie jest milosc :)
No tak, ja mam tak samo. Ale akurat rano nie lubimy obydwoje 😃 A wieczorem jakoś naturalnie to wychodzi, nie ma „chodź idziemy robić bo mam dni płodne”.
Co prawda wie kiedy jest owu i musimy się „bardziej” postarać, ale bez spiny :D
 
reklama
28 dc czyli lada dzień się wyjaśni.
Cycki bolą okropnie, brzuch trochę ciągnie.

Wczoraj badałam szyjkę - bardzo nisko, bardzo twarda i otwarta. Czyli raczej na @.
PS. Faktycznie ciasna jestem, hmm...
Nie bada się szyjki przed @ jak się stara o dziecko. U każdej kobiety szyjka unosi się i zamyka w innym czasie. U niektórych zaraz po zapłodnieniu, u innych dopiero w dniu @ albo nawet tydzień lub dwa tygodnie po. Nie badamy szyjki przed @ żeby się nie zniechęcać!
 
Do góry