reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Szczerze ? Nie mam pojecia. Juz prowadzilysmy dyskusje na ten temat oraz wszystkich mozliwych cieni, cieni cienistych i nie za bardzo doszlysmy do jakiegokolwiek wniosku- bo raz oznacza to ciaze, a raz nie - u mnie tez bylo cos nie za bardzo jaskrawego co dziewczyny zauwazyly golym okiem, a ja nic nie widzialam. Moim zdaniem lepiej poswiecic te 30 zl i isc na bete niz rozkminiac cienie i niewyrazne kreski.

Tak sie ostatnio zastanawialam czh to po prostu nie jakis "chwyt marketingowy" w stylu - widzisz cien? Lec i kup drugi i moze tam bedzie wyrazniej, a jak nie to kup nastepny i nastepny.
Rozumiem... chciałabym pójść na betę poszłabym od razu ale mieszkam w Anglii i tutaj nie robią tego badania :( jak chce potwierdzić ciąże to mogę zanieść mocz i zrobią mi test taki jaki ja robie w domu... jak byłam raz u lekarza potwierdzić ciąże bo okres mi się spóźniał to kazał nasikać wyciągnął test a opakowanie jak ze sklepu i zrobił szczerze to już tez nie wiem co myslec pierwszy raz miałam taki wynik teraz patrzę na ten poranny test i w sumie musze bardzo dobrze się przyjrzeć zeby zobaczyc cień... jeszcze nie straciłam nadziei czuje ze gdzies w środku jest, ale szczerze to czułam to ze byłoby zbyt piekne aby było prawdziwe tyle lat czekania i każdy kolejny cykl pokazują mi tylko ze chyba od tak nie zajdę sobie w ciąże... nie mam nadal okresu ale zazwyczaj przesuwa mi się tak max o 2 dni zobaczę co będzie do poniedziałku
 
reklama
A od czego to jest zależne? Powiem Wam siedzę taka zaspana wpatruje się w ten test i szczerze mowiac to ta kreska jest słabsza niż ta wczorajsza... wczorajsza to widać z dalszej odległości nawet
A robiłaś siku w nocy? Może stężenie poziomu hormonu było niższe niż we wczorajszym moczu :)
 
Rozumiem... chciałabym pójść na betę poszłabym od razu ale mieszkam w Anglii i tutaj nie robią tego badania :( jak chce potwierdzić ciąże to mogę zanieść mocz i zrobią mi test taki jaki ja robie w domu... jak byłam raz u lekarza potwierdzić ciąże bo okres mi się spóźniał to kazał nasikać wyciągnął test a opakowanie jak ze sklepu i zrobił szczerze to już tez nie wiem co myslec pierwszy raz miałam taki wynik teraz patrzę na ten poranny test i w sumie musze bardzo dobrze się przyjrzeć zeby zobaczyc cień... jeszcze nie straciłam nadziei czuje ze gdzies w środku jest, ale szczerze to czułam to ze byłoby zbyt piekne aby było prawdziwe tyle lat czekania i każdy kolejny cykl pokazują mi tylko ze chyba od tak nie zajdę sobie w ciąże... nie mam nadal okresu ale zazwyczaj przesuwa mi się tak max o 2 dni zobaczę co będzie do poniedziałku
sprobuj moze zatestowac clearblue cyfrowym...
 
No co Ty serio? Wgl slyszalam ze tam jest vardzo slaba opieka dla ciezarnych
Tam nie ma opieki dla.. wszystkich!! 😂 Ja się pójdę teraz zapytać, może się doproszę o sprawdzenie drożności jajowodów.. Może się uda.. :p ale znając ich to dadzą paracetamol i powiedzą żebym dalej próbowała 😂
 
No co Ty serio? Wgl slyszalam ze tam jest vardzo slaba opieka dla ciezarnych
A nie chcesz bety zrobic jak juz wiadomo ze cos jest na rzeczy? Te testy sa takie stresujace :D
serio dziewczyny pierwszy raz mam taka sytuacje i mąż widział normalnie kreskę co zawsze mówił mi szczerze ze nie ma niestety tej drugiej kreski i wy widzieliście a ten test który mam przed sobą... trzeba się dopatrzeć zeby coś zobaczyc z reszta wrzucam zdjęcia, co do opieki to trochę tak do 3 miesiaca nie robią nic cokolwiek by się nie działo uważają ze to tylko płód i jeżeli cokolwiek zaczyna złego się dziać to znaczy ze płód jest chory i organizm musi go zwalczyć nie wspomagają Luteina niczym
 

Załączniki

  • 07E86C75-F9DD-4764-BD84-A15F94C86149.jpeg
    07E86C75-F9DD-4764-BD84-A15F94C86149.jpeg
    976,9 KB · Wyświetleń: 123
  • F375426F-42FE-4E05-B2AB-32B48B6B0F08.jpeg
    F375426F-42FE-4E05-B2AB-32B48B6B0F08.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 128
Wlasnie gdzies mi ktos mowil ze paracetamol dobry w Anglii na wszystko :D
Tam nie ma opieki dla.. wszystkich!! [emoji23] Ja się pójdę teraz zapytać, może się doproszę o sprawdzenie drożności jajowodów.. Może się uda.. [emoji14] ale znając ich to dadzą paracetamol i powiedzą żebym dalej próbowała [emoji23]
 
reklama
To poczekaj pare dni (wiem,ciezko :) ) i jak cos jest to stezenie wzrosnie i bedzie bardziej wiarygodny
Wlasnie wczoraj byłam w sklepie i się zastanawiałam czy go wziac, może podejdę dzisiaj i zrobię jutro rano chociaż już nie wiem o której mam robić te testy bo z rana wychodzi słabiej niż po południu
 
Do góry