reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Bylo bylo :) wypowiem sie za kolezanke, bo kolezanka chyba jeszcze poduszke przytula ;)
A od czego to jest zależne? Powiem Wam siedzę taka zaspana wpatruje się w ten test i szczerze mowiac to ta kreska jest słabsza niż ta wczorajsza... wczorajsza to widać z dalszej odległości nawet
 
Szczerze ? Nie mam pojecia. Juz prowadzilysmy dyskusje na ten temat oraz wszystkich mozliwych cieni, cieni cienistych i nie za bardzo doszlysmy do jakiegokolwiek wniosku- bo raz oznacza to ciaze, a raz nie - u mnie tez bylo cos nie za bardzo jaskrawego co dziewczyny zauwazyly golym okiem, a ja nic nie widzialam. Moim zdaniem lepiej poswiecic te 30 zl i isc na bete niz rozkminiac cienie i niewyrazne kreski.

Tak sie ostatnio zastanawialam czh to po prostu nie jakis "chwyt marketingowy" w stylu - widzisz cien? Lec i kup drugi i moze tam bedzie wyrazniej, a jak nie to kup nastepny i nastepny.
A od czego to jest zależne? Powiem Wam siedzę taka zaspana wpatruje się w ten test i szczerze mowiac to ta kreska jest słabsza niż ta wczorajsza... wczorajsza to widać z dalszej odległości nawet
 
A od czego to jest zależne? Powiem Wam siedzę taka zaspana wpatruje się w ten test i szczerze mowiac to ta kreska jest słabsza niż ta wczorajsza... wczorajsza to widać z dalszej odległości nawet
A nie chcesz bety zrobic jak juz wiadomo ze cos jest na rzeczy? Te testy sa takie stresujace :D
 
Szczerze ? Nie mam pojecia. Juz prowadzilysmy dyskusje na ten temat oraz wszystkich mozliwych cieni, cieni cienistych i nie za bardzo doszlysmy do jakiegokolwiek wniosku- bo raz oznacza to ciaze, a raz nie - u mnie tez bylo cos nie za bardzo jaskrawego co dziewczyny zauwazyly golym okiem, a ja nic nie widzialam. Moim zdaniem lepiej poswiecic te 30 zl i isc na bete niz rozkminiac cienie i niewyrazne kreski.

Tak sie ostatnio zastanawialam czh to po prostu nie jakis "chwyt marketingowy" w stylu - widzisz cien? Lec i kup drugi i moze tam bedzie wyrazniej, a jak nie to kup nastepny i nastepny.
O niee zabilabym za taki chwyt jesli to prawda :D
 
Ja to tak rozumiem. Dla mnie najbardziej wiarygodna jest beta. Raz mialam cien cienia ktory widzialam tylko ja :) pojechalam na bete a tam okragle 0 :) a teraz cos co gdzies tam wszyscy widzieli a ja nie , a na drugi dzien beta 39 :) i wszystko jest jasne. A test mi taki ladny zywy wwyszedl kilka dni po becie 1614 :)

Nie wiem co ma na nie wplyw. Ale jak dla mnie to tylko chwyt. :)

O niee zabilabym za taki chwyt jesli to prawda :D
 
reklama
Do góry