reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny które były i są w ciąży i robiły testy przed planowana miesiączka... O jakiej czułości robilyscie i jakie wam wychodziły? Tak jak wspomniałam wcześniej. Robiłam test 25 dc o czułości 25 i wyszedł negatywny. Może jeszcze nic straconego...

Ja robiłam 10 dpo testem PINK strumieniowym o czułości 25 i negatywny.
12 dpo robiłam cyfrowym ClearBlue o czułości 25 i już był pozytywny :) powtórzyłam 14 dpo płytkowym PINKIEM i krecha była od razu.
Ogólnie polecam cyfrowy ClearBlue, bo pomimo czułości 25, ale można go robić 5 dni przed @ i już potrafi wyłapać.
 
reklama
Dziewczyny moja beta to tylko 12.7... Jestem w 27dc, jakieś 2-3 dni przed okresem, liczę, że 11-12dpo.
Czekam na telefon od lekarza, ale ten wynik mnie załamał, liczyłam, że będzie więcej. Boję się, że to znowu biochemiczna 🙁
 
Na to nie masz wpływu. Ja tez zrobiłam wcześnie ale ja się nastawilam mega pozytywnie. I cały czas tak myślę że wszystkimi w porządku... [emoji4] Nie myśl o najgorszym. Idź zrób krew powtórzysz i będziesz wiedziała że beta rośnie [emoji4]
Ja w tym cyklu chyba za pozytywnie myślę [emoji85] oj będzie płacz ale póki co korzystam [emoji23]
 
Dziewczyny moja beta to tylko 12.7... Jestem w 27dc, jakieś 2-3 dni przed okresem, liczę, że 11-12dpo.
Czekam na telefon od lekarza, ale ten wynik mnie załamał, liczyłam, że będzie więcej. Boję się, że to znowu biochemiczna 🙁
Ja tydzień po terminie miesiączki miałam 11 i ciąża biochemiczna.. ☹️Było smutno, ale po paru dniach byłam wdzięczna, że na tak wczesnym etapie... A nie później... Ale jeszcze nic straconego! Ja bym powtórzyła betę i patrzyła na przyrost
 
reklama
Do góry