reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ojjj to u Ciebie starania pełna gębą hahah mam nadzieję że owocne będą.
My tak już od 14 cykli, więc to o niczym nie świadczy 😂 W grudniu robiłam pełne badania hormonalne i inne. Wszystko jest idealnie. No już w krytycznej sytuacji trzeba będzie zrobić badanie nasienia. Chociaż w sumie tak na 100% pilnujemy się żeby co 2 dni w czasie płodnym i dodatkoqo w dzień szczytu śluzu i dzień po to dopiero od września 2019.
 
reklama
Hahaha co Ty dla mojego to w ogóle wyższa szkoła jazdy. Nie raz mówiłam, że okres mi się zaczyna, o to wieczorem się poprzytulamy to jednak nie przyjdzie bo pewnie teraz się uda i zajdę w ciążę [emoji1751]
Mój ostatnio się udał, bo mnie wkurzył i ja do niego, że dlaczego za każdym razem musi wybierać sobie czas na poważne rozmowy kiedy ja jestem przed @ i jestem rozdrażniona i płaczliwa, a on na to „a skąd ja mam wiedzieć kiedy Ty masz miesiączkę” 😂😂😂😂 A tydzień wcześniej przecież wiedział, że mam owu i mu mówiłam, że 14 dni później @ 😂
 
@Nadzieja29 5 dni przed terminem @ czyli tak jak ja :) Powiesz coś więcej o objawach po owulacji? Czułaś zagnieżdżenie? Pewnie wszystkie są ciekawe ile po implantacji pojawia się cień :D Pewnie 6 dpo wcześnie doszło do implantacji skoro dziś już cień?
Kochana sama jestem zdziwiona... wczoraj test i biell... brzuch mnie Ciągle tak pobolewa.. kuje...ciągnie, jajniki... A przecież wczoraj jeszcze tutaj lamentowałam ,płakałam, ze @ będzie...Bo w tym cyklu mam inne piersi... zawsze przed @ były twarde, duże...A teraz ciężkie, ale miekkie dużo żyłek i na brodawkach takie sutki inne i mialam wyciek taki mleczny... płakałam , ze za wysoka prolaktyna...eh...no czas pokaże ... ogólnie taka śpiąca i rozstrojona jestem...
Mam nadzieję, że nie jest biochemiczna...
 
zadnych wyrzutow sumienia!!! nic sie nie stalo :) naprawde... ja sie domyslilam ze moge byc w ciazy bo mi piwko nie smakowalo a smakoszem chmielu jestem wybitnym :D rozmawialam tez ze swoja pania ginekolog i powiedziala, zeby w ogole nie dopuszczac sobie do glowy. na poczatku zasada wszystko albo nic, dzidzia wezmie wszystko co najlepsze albo wcale. dlatego teraz spokojnie, bez stresu, zrelaksuj sie :)
Dziękuję, teraz boję się ...
Ze za wcześnie zrobiłam test...jak będzie biochemiczna...? Ale z drugiej strony nic na to nie poradzę
 
Na to nie masz wpływu. Ja tez zrobiłam wcześnie ale ja się nastawilam mega pozytywnie. I cały czas tak myślę że wszystkimi w porządku... [emoji4] Nie myśl o najgorszym. Idź zrób krew powtórzysz i będziesz wiedziała że beta rośnie [emoji4]
Dziękuję, teraz boję się ...
Ze za wcześnie zrobiłam test...jak będzie biochemiczna...? Ale z drugiej strony nic na to nie poradzę
 
Dziękuję, teraz boję się ...
Ze za wcześnie zrobiłam test...jak będzie biochemiczna...? Ale z drugiej strony nic na to nie poradzę
kochana, nic sie nie boj!!!! na pewno wszystko bedzie dobrze! no i na pewno sie nie stresuj i nie nakrecaj niepotrzebnie. poczekaj jeszcze kilka dni i wybierz sie na bete. ja wierze, ze ta kreseczka to bedzie cudny bobasek!!!
 
reklama
Do góry