reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hahaha co Ty dla mojego to w ogóle wyższa szkoła jazdy. Nie raz mówiłam, że okres mi się zaczyna, o to wieczorem się poprzytulamy to jednak nie przyjdzie bo pewnie teraz się uda i zajdę w ciążę [emoji1751]
Mój już załapał i pytal się kiedy masz owu 🤣 wcześniej było a to przed okresem możemy bez skoro nie zajdziesz w ciążę 😈
 
reklama
Dziewczyny które były i są w ciąży i robiły testy przed planowana miesiączka... O jakiej czułości robilyscie i jakie wam wychodziły? Tak jak wspomniałam wcześniej. Robiłam test 25 dc o czułości 25 i wyszedł negatywny. Może jeszcze nic straconego...
Ja 25 i byl cień cienia potem ściemniała jak robiłam powtorke
 
Jeżeli owulacja była 18dc A Ty robiłaś test o czułości 25 w 25dc to dopiero 7dpo. Może nawet zagniezdzania jeszcze nie było, więc Aneta test o czułości 10 by nie wyszedł, także spokojnie [emoji4]
Ogólnie mam wrażenie że owulacja się mogła przesunąć. Myślę że była mniej więcej 17, 18 dc. Test o czułości 25 robiony był 25 dc. Może za mocno się nakręcam ale nadzieja umiera ostatnia.
 
reklama
Verona26 to kiedy mi radzisz zrobić ten test? Ogólnie czuje się już jak na miesiączkę to nawet nie wiem czy jest sens robić....
 
Do góry