reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja z kolei na owu nigdy nie czekam. Czas do owu i tydzień po owu jest dla mnie błogosławieństwem. Myśli zaczynają sie dopiero tak około 7 dni po owu i niestety ta niepewnośc trwa do terminu @ :(

Ja nie mam pojecia kiedy ona w ogóle może być i dlatego czekam [emoji31][emoji31][emoji31]
 
reklama
Też mam taką nadzieję :). I podziwiam za cierpliwość, ja chyba nie dam rady tyle czekać ;)
Żal mi swoich nerwów i $ na testowanie przed @ skoro może pojawić się w terminie 😂 Koło mnie testy czułe od 10 kosztują min. 10 zł. To się tak wydaje, ale testowanie co dwa dni to już spory wydatek miesięcznie przez kilka miesięcy! Szkoda, że w biedronce nie mam tych tanich.
 
Żal mi swoich nerwów i $ na testowanie przed @ skoro może pojawić się w terminie 😂 Koło mnie testy czułe od 10 kosztują min. 10 zł. To się tak wydaje, ale testowanie co dwa dni to już spory wydatek miesięcznie przez kilka miesięcy! Szkoda, że w biedronce nie mam tych tanich.
na allegro 20 testow, 20zl :D i mozna testowac od dnia owulacji hehehe
 
Będzie dobrze ;* My teges śmeges od 24 stycznia codziennie, 27 stycznia przerwa, 28 stycznia przez jeden dzień przepiękny śluz owulacyjny i robota :D 29 stycznia jeszcze robota tak na w razie czego, ale już sucho było i średnio przyjemnie, już nie promieniałm z wyglądu i czułam się jak kupa xD Więc na bank owu musiała być tego 28 stycznia w dzień szczytu śluzu :) Ciekawe tylko czy panowie plemnikowie zrobili swoje...
Ojjj to u Ciebie starania pełna gębą hahah mam nadzieję że owocne będą.
 
Tak mówicie dziewczyny o tych testach o czułości od 10. A ja w 25 dc zrobiłam test o czułości od 25 i wyszedł negatywny. Może jeszcze nic straconego.....🤔
 
Dziewczyny które były i są w ciąży i robiły testy przed planowana miesiączka... O jakiej czułości robilyscie i jakie wam wychodziły? Tak jak wspomniałam wcześniej. Robiłam test 25 dc o czułości 25 i wyszedł negatywny. Może jeszcze nic straconego...
 
reklama
Tak mówicie dziewczyny o tych testach o czułości od 10. A ja w 25 dc zrobiłam test o czułości od 25 i wyszedł negatywny. Może jeszcze nic straconego.....🤔

Mi ktoś kiedyś powiedział " Nadzieja umiera ostatnia" , trzymam wiec kciuki aby jednak 2 kreski sie pojawiły :-)

A u mnie 21dc. Sadze ze w przyszlym tyg @ sie pojawi. .
 
Do góry