reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Tzn owu się nie musiała opóźnić, wystarczy ze zagniezdzenie było późno i też jeszcze nic nie wyjdzie, niby się do 12 dni zagniezdza A po 2 dniach jest widoczne we krwi, więc w moczu może być dopiero po dwóch dniach spóźnienia małpy, a owulacja była w terminie.
Dziś mi się serio wydaje że coś tam się pokazywało nieśmiało, ale głowy nie dam bo nawet jeśli to taka szara smuga, sprawdzę test po powrocie z pracy, jak coś się pokaże to jutro już w czasie 5 min powinno coś wyjść.
Może poprostu facelle albo mają kreskę albo nic [emoji2368]
dokladnie! ja mialam bete 36,5 w 15 dniu po owulacji dopiero... w 6 dniu po owulacji bylam na usg u ginekologa, zeby sprawdzila czy wszystko sie oczyscilo po poronieniu, to endometrium mialam 7mm (podobno za male do zagniezdzenia zarodka) a w 8 dniu po owu beta wynosila 0 bo musialam ja wykonac na zlecenie pani ginekolog. wiec na to chyba nie ma reguly bo kazda z nas ma inaczej...
 
A tak w ogóle, czy któraś z Was jest z okolic Bielska/Katowic i mogłaby mi polecić dobrego ginekologa ? Przeprowadziłam się niedawno z drugiej części Polski i nie zawsze mogę jechać do swojego obecnego, a wiecie...tesciowa, chciałaby zostać moim lekarzem gin, ale to chyba nie jest dobry pomysł :)
ja jestem z Wodzisławia Śl ;)
J

Ja tez slepo wierzylam ze po poronieniu bedzie nam latwiej zajsc, ale mialam owulacje 8 dc a my nie zdazylismy podzialac, wiec sie nie udalo.. i nie udaje sie dalej.. 4 cykl po poronieniu 7 od poczatku staran
piona.. u mnie identycznie
 
U mnie 16dc i bialo na testach owu. [emoji24]
Ja w tym cyklu miałam dopiero 20dc. Może się przesunęła. Tak to wyglądało aż do 19. Pozytywny wyszedł dopiero 20dc po południu. Rano był jeszcze negatyw
IMG_20200116_183233.jpeg
 
reklama
Do góry