reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
U mnie to samo... Może to i lepiej :)
Stresuje się tym cyklem , zrobilam sobie nadzieję duża na ten cykl bo jestem po sono hsg , sono miałam 28 .01 wieczorem i lekarz mówił ze dzisiaj w nocy (28.01) albo Jutro rano owulacja . Więc dopiero rano teges śmeges i następny za dwa dni . Takze tylko dwa razy . Martwię się tylko że to rano to mogło być już za późno .
 
Witaj w klubie. Ja sono miałam 15.01 i wczoraj dostałam @ :(
Stresuje się tym cyklem , zrobilam sobie nadzieję duża na ten cykl bo jestem po sono hsg , sono miałam 28 .01 wieczorem i lekarz mówił ze dzisiaj w nocy (28.01) albo Jutro rano owulacja . Więc dopiero rano teges śmeges i następny za dwa dni . Takze tylko dwa razy . Martwię się tylko że to rano to mogło być już za późno .
 
Ja właśnie podliczylam ile potrzebuje $ na badania immunologii które zlecił doktorek, 3500 zł... Muszę jak najszybciej uzbierać i wrócić do niego, bo tylko jemu ufam. Póki co chodzę do gina w moim mieście.
 
Witaj w klubie. Ja sono miałam 15.01 i wczoraj dostałam @ :(
Straszne jest to uczucie rozczarowania , nie martw się. Długo się staracie ? Pewnie pisałaś Ale ciężko wszystko zapamiętać .
Może w następnym się uda . Najważniejsze to się nie spinac podobno głowa tu odgrywa główną rolę....Ale jak się nie spinać?!
 
Nie prawda. Mnie piersi zaczęły boleć zaraz ok 3dp owulacji... delikatnie jak na @. Ale od właśnie dnia zagniezdzania zaczęły boleć tak jak nigdy. Więc się zorientowałam że jest ciąża. Bo ból z dnia na dzień coraz silniejszy [emoji33] I nie do wytrzymania...
Ale przecież przed @ ma prawo tak być. Piersi „od ciąży” zaczynają boleć dopiero w 6-8 tyg. ciąży a nie przy zagnieżdżeniu! I nie u każdej kobiety ból jest jednakowy.

Mnie od pół roku piersi bolały zawsze na 7 dni przed @ i na 2 dni przed przestawały i „klapły”. W tym cyklu nawet uwagi na nie nie zwracam, wszystko na szczęście delikatniejsze, tylko 1 dzień wrażliwych piersi był niefajny.
 
Powtarzalam sobie to samo ,że za mało seksow było na ciążę, ale przeczucie miałam więc jak nawiedzone codziennie powtarzalam testy [emoji23][emoji23]
Dokładnie, tak! Jeszcze się nie zalamuj. Może się udało jednak tylko zagnieżdżanie się przeciągnęło a sama owu opóźniła troszkę. Takie przeczucie jest ważne. I ja też takie miałam. Choć ciągle mówiłam sobie, że przecież to mało możliwe i na pewno sobie wmawiam [emoji6]
 
reklama
Do góry