reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hahaha [emoji23][emoji23][emoji23] Ja to WGL jak rycze... byle czego. Mąż chyba po malu ma już mnie dosyć, A gdzie tu dalej [emoji16][emoji16] Ryczalam ostatnio że on mnie już nie chce i dziecka też nie chce... tylko.do dziś nie wiem czemu. Żadnych programów nie oglądam, w sumie WGL tv bo na reklamie potrafię się rozryczec [emoji23][emoji23][emoji23]
[emoji23][emoji23][emoji23] co my kobiety przyjedziemy to nasze [emoji23][emoji23] no waryjotki jak nic [emoji23][emoji1787][emoji39][emoji39] Ale, można się pośmiać...chociaz przy bieli wcale nie do śmiechu... bywają dni płaczu...Ale ile można? Ja ostanio to taki placzek się zrobiłam...rozplakalam się ...bo serek mi sie przeterminowal [emoji23][emoji23]
Okres idzie jak nic...
 
reklama
Ale aż tak? Ja sobie nie wyobrażam u siebie mieć tak wcześnie owu. W sensie organizm na owu konkretnie się u mnie zachowuje, książkowo. Zawsze jeden dzień mam przezroczysty ciągnący śluz i kłucie jajników i przy współżyciu, dzień po jest totalnie sucho i nie chce mi się kochać. Owulacja chyba powinna mieć takie objawy żeby ułatwic Zapłodnienie z biologicznego punktu widzenia. Więc skoro to jest zawsze 1 dzień w miesiącu, wtedy też szyjka jest wysoko i rozmiękczona a dzień później już twarda i nisko, to kurde ten 1 dzisń to musi być to :D Tak z natury no musi :D I zawsze mam w przedziale dni płodnych, nigdy po @. 8 dc na owu to dla mnie bajka :D
Moje owulacja miala te wszystkie objawy o których mowisz, sluz zaczal sie jakies 2-3 dni przed. Okres szybki skapy takie slabe 3 dni wszystkiego. Tez bylam zdziwiona, ale jednak 🤷‍♀️ a cykle bez dupka mialy ok 40 dni
 
😂😂😂 co my kobiety przyjedziemy to nasze 😂😂 no waryjotki jak nic 😂🤣😋😋 Ale, można się pośmiać...chociaz przy bieli wcale nie do śmiechu... bywają dni płaczu...Ale ile można? Ja ostanio to taki placzek się zrobiłam...rozplakalam się ...bo serek mi sie przeterminowal 😂😂
Okres idzie jak nic...
Ja miesiąc temu pisałam, że się popłakałam jak mój zamiast Rafaello kupił mi ferrero Rocher 😂 Tera się śmieje, ale czuję że na dniach znowu będzie drama 😂
 
No widzisz, ja też jestem smakoszem, ale mój stary twierdzi że jak to nazwałaś ochlajtusem [emoji23] u mnie trzy to taka norma.. Teraz pije drugie i jakoś dziwnie.. Ale się nie poddaje i sączę dalej [emoji23] jakby czasem okazało się że to to.. Ze to ten piękny, błogosławiony stan, którego imienia nie chce na głos mowic, to stawiam Ci sześciopak! [emoji23]Wypic nie wypijesz, ale chociaż popatrzysz [emoji23]
Ja tak ostatnio czerwone słodkie wino pochlaniam, buteleczka w wieczór, ale mój się tylko śmieje żebym się nie rozpiła:D
 
reklama
Do góry