reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Rób dalej testy, mógł w się przesunąć
Jak już pisałam. Jestem dwa miesiące po poronieniu. Staramy się już ponownie. Jestem w 19 dc cykle zazwyczaj 30-31 dniowe. Od 5 dni robiłam testy ovu Ale ciągle negatywne. Dziś zrobiłam progesteron 0.60 czy to oznacza że owulacja jeszcze będzie w tym cyklu?
 
reklama
Robiłam w tym cyklu i mi żaden nie wyszedł pozytywny. A co według Ciebie oznacza pozytywne? Waga nie, może kilogram ale to moje obżarstwo [emoji23]
Kreski tak samo ciemne jak testowa...To zazdroszczę :) ja dzięki anty dużo schudłam na początku i automatycznie po odstawieniu powrót do wagi wyjściowej z nadwyżka.
 
Sprubuje tak jak mówisz w 24 dc zrobić znowu. Jaki wynik powinnien być wtedy?
Hmm ja miałam 19,6 w 24 dc przy 30-31 cyklach, ale to duży wynik :) Normy są chhba w przedziale około 4 do 18 :) To znaczy, że była owulacja. Jak poniżej, to że cykl bez owu. Jakby dalej nie było @ mimo niskiego progestronu, to poszłabym do gine żeby sprawdził endometrium. Najwyżej da Ci duphaston na wywołanie i będziesz miała święty spokój i nie będziesz się męczyła,bo wyobrażam sobie jak musisz się fatalnie czuć psychicznie :(
 
No to dziwne że 3 pozytywy, ale w takim razie trzeba działać :) ja z anty nie schudłam to też po nie utylam:)
Kreski tak samo ciemne jak testowa...To zazdroszczę :) ja dzięki anty dużo schudłam na początku i automatycznie po odstawieniu powrót do wagi wyjściowej z nadwyżka.
 
Hmm może w tym cyklu zacznę szybciej robić testy owu zanim trafię do gina ale ja mam do 8 dc okres [emoji85][emoji23]
Nie testy owu, badanie szyjki i sluzu, zdarzylo mi sie byc na pojedynczym usg gdzie lakarz stwierdzal ze nie bylo i nie bedzie owu w tym cyklu , po 3 cyklach z duphastonem mialam przyjsc i mielismy dzialac dalej ale w drugim zaszlam a owu byla juz w 8dc
 
A dobrze. Na początku było gorzej gdzie w terminie @. Bardzo brzuch bolał, ciąglo w pachwinach i rano delikatnie mulilo. Teraz jest ok czuje się dobrze, brzuch boli mniej, cycki niestety bez zmian, niedługo pewnie wybuchną[emoji23] Ale jeszcze je trzymam, choć ciągną do ziemi [emoji23] No i cokolwiek robię to szybkonsie mecze i zaczyna kręcić się w głowie więc muszę zaprzestać wtedy i się położyć [emoji4] Ja coś czuje że u Ciebie te objawy będą ciążowe. Bardzo podobne do moich. Tylko żebyś miała kreski wyraźne A nie takie dziadowskie cienie jak ja... [emoji23][emoji23]
To odpoczywaj dużo i dbaj o siebie 😘 rosnijscue zdrowo 😍😍😍
Eh ile bym dała, żeby były kreseczki 2 .
.A jak przyjdzie małpa to się wkur*** I sobie je namaluje...wtedy psychiatryk na bank 😂😂😂 A piersi to ja mam dosyc .. okropny ból z dnia na dzień I wielkie... Aż spać się nie da... boję się testować...tak naprawdę...najgorsza jest biel ...albo urojona kreska cień 😂😋😋😋 bo takie już miałam... A co ja wyczynialam wykrecalam testem w każdą stronę...pod światło itp 😂😂😂 istny waryjot 😂😂🤣🤣🤣
 
reklama
To chyba każda z nas tak robiła z testami [emoji23][emoji23][emoji23] Tu się takie ekscesy wtsawialy że szkoda gadać [emoji23][emoji23] Ja z cyframi miałem tak samo. Wiedziałem już w 26dc że jestem w ciąży A w 30 dc miałam dostać @. To cycki już tak bolały że po nocach nie spałam i nie śpię do dziś [emoji23][emoji23][emoji23] Porażka [emoji2356][emoji2356]Myślałam że tych objawów będzie więcej A one wyglądały zupełnie jak na @. Brzuch bolał więc glupialam razem z moim testami hahaha [emoji23][emoji23]
To odpoczywaj dużo i dbaj o siebie [emoji8] rosnijscue zdrowo [emoji7][emoji7][emoji7]
Eh ile bym dała, żeby były kreseczki 2 .
.A jak przyjdzie małpa to się wkur*** I sobie je namaluje...wtedy psychiatryk na bank [emoji23][emoji23][emoji23] A piersi to ja mam dosyc .. okropny ból z dnia na dzień I wielkie... Aż spać się nie da... boję się testować...tak naprawdę...najgorsza jest biel ...albo urojona kreska cień [emoji23][emoji39][emoji39][emoji39] bo takie już miałam... A co ja wyczynialam wykrecalam testem w każdą stronę...pod światło itp [emoji23][emoji23][emoji23] istny waryjot [emoji23][emoji23][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Do góry