reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hahaha [emoji23][emoji23][emoji23] Ja to WGL jak rycze... byle czego. Mąż chyba po malu ma już mnie dosyć, A gdzie tu dalej [emoji16][emoji16] Ryczalam ostatnio że on mnie już nie chce i dziecka też nie chce... tylko.do dziś nie wiem czemu. Żadnych programów nie oglądam, w sumie WGL tv bo na reklamie potrafię się rozryczec [emoji23][emoji23][emoji23]
Hormonki buzuja 😂😂 I prawidłowo
 
Dziewczyny A ja wymyśliłam fajna "zabawe" z mężem:)
No bo wiadomo że my jesteśmy przewrazliwione na wszystko i zawsze nam się coś wydaje inne niż zwykle, więc sprawdzanie samej piersi mija się z celem.
Zaproponowała mojemu że codziennie będę przychodzić do niego na badanie piersi :D
Chłop ma radoche jak jasny gwint bo sobie pomaca A ja mam obiektywne wrażenia, no i przez to że robi to codziennie to się ich uczy i zawsze coś tam wylapie;)
I dziś uwaga diagnoza: takie jakieś duże i pełne są dzisiaj, takie inne ;D
Cykl wcześniej też mi macal jakoś dzień przed okresem i były "normalne"
 
Jan Paweł II powiedzial:
"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...
one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat."
wiec musimy wierzyc ze jeszcze wszystko przed nami...
[/QUOTE]
Pamietam jak te słowa mówiłam do mojego męża i mam nadzieję, że w nie uwierzę, jemu się udało.
 
Słuchajcie laski, wiem, że to nie jest forum medyczne, ale zżyłam się z Wami i potrzebuję Waszej opinii.
Zrobił mi się pieprzyk ostatnio i trochę mnie niepokoi.
Czy któraś z Was mogłaby mi doradzić czy warto iść do lekarza czy może to zwykłe znamie?
Nie ukrywam, że mnie to zastanawia :(
To jest na brzuchu koło żeber.
 

Załączniki

  • Screenshot_20200205-003009_Gallery.jpg
    Screenshot_20200205-003009_Gallery.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 117
Słuchajcie laski, wiem, że to nie jest forum medyczne, ale zżyłam się z Wami i potrzebuję Waszej opinii.
Zrobił mi się pieprzyk ostatnio i trochę mnie niepokoi.
Czy któraś z Was mogłaby mi doradzić czy warto iść do lekarza czy może to zwykłe znamie?
Nie ukrywam, że mnie to zastanawia :(
To jest na brzuchu koło żeber.
Warto zbadać
 
reklama
Dziewczyny, nie wytrzymałam i poszłam dziś do gina. Zbadał mnie, zrobił USG. Wydrukował zdjęcie, na którym widziałam zmierzony pęcherzyk.
Powiedział mi, że ciąży nie widzi i kazał brać 3x dziennie przez 5 dni luteine i jeśli po odstawieniu nie pojawi się miesiączka to zrobić jeszcze raz test... Czy jest jednak szansa na ciąże czy jednak nie? 🤔
Już świruje... 😂
Ktoś? Coś? 🤔😊
 
Do góry