reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Myślę że 10dpo możesz z rana teścik sobie strzelić [emoji23][emoji23]
To chyba każda z nas tak robiła z testami [emoji23][emoji23][emoji23] Tu się takie ekscesy wtsawialy że szkoda gadać [emoji23][emoji23] Ja z cyframi miałem tak samo. Wiedziałem już w 26dc że jestem w ciąży A w 30 dc miałam dostać @. To cycki już tak bolały że po nocach nie spałam i nie śpię do dziś [emoji23][emoji23][emoji23] Porażka [emoji2356][emoji2356]Myślałam że tych objawów będzie więcej A one wyglądały zupełnie jak na @. Brzuch bolał więc glupialam razem z moim testami hahaha [emoji23][emoji23]
 
reklama
A jak już wywleczesz test na lewą stronę i wyrzucisz do kosza, nie zaszkodzi zanurkować po niego w śmieciach i jeszcze raz obejrzeć dla pewności [emoji1787]
To odpoczywaj dużo i dbaj o siebie [emoji8] rosnijscue zdrowo [emoji7][emoji7][emoji7]
Eh ile bym dała, żeby były kreseczki 2 .
.A jak przyjdzie małpa to się wkur*** I sobie je namaluje...wtedy psychiatryk na bank [emoji23][emoji23][emoji23] A piersi to ja mam dosyc .. okropny ból z dnia na dzień I wielkie... Aż spać się nie da... boję się testować...tak naprawdę...najgorsza jest biel ...albo urojona kreska cień [emoji23][emoji39][emoji39][emoji39] bo takie już miałam... A co ja wyczynialam wykrecalam testem w każdą stronę...pod światło itp [emoji23][emoji23][emoji23] istny waryjot [emoji23][emoji23][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Ja mysle ze u mnie duphaston i inofem przyspieszyly tak owulacje, bo tak to mialam dlugie cykle
Ale aż tak? Ja sobie nie wyobrażam u siebie mieć tak wcześnie owu. W sensie organizm na owu konkretnie się u mnie zachowuje, książkowo. Zawsze jeden dzień mam przezroczysty ciągnący śluz i kłucie jajników i przy współżyciu, dzień po jest totalnie sucho i nie chce mi się kochać. Owulacja chyba powinna mieć takie objawy żeby ułatwic Zapłodnienie z biologicznego punktu widzenia. Więc skoro to jest zawsze 1 dzień w miesiącu, wtedy też szyjka jest wysoko i rozmiękczona a dzień później już twarda i nisko, to kurde ten 1 dzisń to musi być to :D Tak z natury no musi :D I zawsze mam w przedziale dni płodnych, nigdy po @. 8 dc na owu to dla mnie bajka :D
 
To chyba każda z nas tak robiła z testami [emoji23][emoji23][emoji23] Tu się takie ekscesy wtsawialy że szkoda gadać [emoji23][emoji23] Ja z cyframi miałem tak samo. Wiedziałem już w 26dc że jestem w ciąży A w 30 dc miałam dostać @. To cycki już tak bolały że po nocach nie spałam i nie śpię do dziś [emoji23][emoji23][emoji23] Porażka [emoji2356][emoji2356]Myślałam że tych objawów będzie więcej A one wyglądały zupełnie jak na @. Brzuch bolał więc glupialam razem z moim testami hahaha [emoji23][emoji23]
😂😂😂 co my kobiety przyjedziemy to nasze 😂😂 no waryjotki jak nic 😂🤣😋😋 Ale, można się pośmiać...chociaz przy bieli wcale nie do śmiechu... bywają dni płaczu...Ale ile można? Ja ostanio to taki placzek się zrobiłam...rozplakalam się ...bo serek mi sie przeterminowal 😂😂
Okres idzie jak nic...
 
Biedna:(
3 DC. Świat zwolnił [emoji12]
Dziś był dzień babci i dziadzia w przedszkolu Tolka. Później zaprosiliśmy ich na obiad. Komentarze typu- przydałby się braciszek Antosiowi, teraz macie już dużo miejsca na drugie dziecko i ogródek zeby wózek wystawic
Ech... Są przekochani, przecudowni, przewspierajacy, ale te jak tak co jakiś czas zarzucili tekstem to już w końcu miałam łzy w oczach... [emoji17] Nawet nie wiedzą jakbym chciała żeby nas się więcej zrobiło.
 
reklama
Do góry