reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Jak już pisałam. Jestem dwa miesiące po poronieniu. Staramy się już ponownie. Jestem w 19 dc cykle zazwyczaj 30-31 dniowe. Od 5 dni robiłam testy ovu Ale ciągle negatywne. Dziś zrobiłam progesteron 0.60 czy to oznacza że owulacja jeszcze będzie w tym cyklu?
Cykl mogl sie rozregulowac, wiec moze bedzie dluzszy a owu pozniej... ale niestety mozemy tylko zgadywac, chyba ze masz okazje isc na usg
 
reklama
Clo bierze sie w 1 polowie cyklu a duphaston po owulacji czyli i jedno i drugie najlepiej:) a castangus to dodatek. Czy bedziesz miala polaczone to z monitoringiem?
Póki co nie, ale myślę, że jeśli w 1 cyklu z clo się nie uda, to zrobię monitoring :) Zastanawiam się tylko, czy od razu clo, czy poczekać jeszcze ze 3 cykle..naczytalam się o skutkach ubocznych i panikuję.
 
Jak już pisałam. Jestem dwa miesiące po poronieniu. Staramy się już ponownie. Jestem w 19 dc cykle zazwyczaj 30-31 dniowe. Od 5 dni robiłam testy ovu Ale ciągle negatywne. Dziś zrobiłam progesteron 0.60 czy to oznacza że owulacja jeszcze będzie w tym cyklu?
Jeśli cykle regularne, to pewnie cykl bezowulacyjny. Chyba, że ma w planach się wydłużyć :) Powtórz progesteron w 24 dc :)
 
reklama
A dobrze. Na początku było gorzej gdzie w terminie @. Bardzo brzuch bolał, ciąglo w pachwinach i rano delikatnie mulilo. Teraz jest ok czuje się dobrze, brzuch boli mniej, cycki niestety bez zmian, niedługo pewnie wybuchną[emoji23] Ale jeszcze je trzymam, choć ciągną do ziemi [emoji23] No i cokolwiek robię to szybkonsie mecze i zaczyna kręcić się w głowie więc muszę zaprzestać wtedy i się położyć [emoji4] Ja coś czuje że u Ciebie te objawy będą ciążowe. Bardzo podobne do moich. Tylko żebyś miała kreski wyraźne A nie takie dziadowskie cienie jak ja... [emoji23][emoji23]
[emoji23][emoji23][emoji23] to może tak źle nie będzie ...właśnie wiem ... czytałam Was od początku i bardzo Wam kibicowalam... pozytywne babki z Was [emoji7][emoji4][emoji4][emoji4] A jak samopoczucie ?
 
Do góry