reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Mk właśnie gdzie stał chyba 8dpo się zaczęło. Cycku z nią na dzień bolały mocniej. No chyba 8dpo pojawił mi się potop Szwedzki po ostrej Saharze [emoji23][emoji23]
No Ja właśnie dziś to myślałam że się posikalam 😂😂😂 tak wilgotno... Ale, odrzucam myśli od ciąży ... Bo organizm potrafi płakać figle ...
Psychiatryk jak nic
 
reklama
Aha no i mam pewien problem. Byłam ostatnio u mojego gin i zalecił mi brać metformine, 3-4 cykle brać luteine dopochwowo, sprawdzać jednocześnie na testach czy jest owu i jeśli nie ma to w kolejnym cyklu brać Clostilbeggt. Moja teściowa ginekolog doradza brać stale castagnus, od razu zacząć clo i jednocześnie duphaston. Kogo słychać? :)
Stymulacja owulacji moze dac szybszy efekt jezeli zalezy Ci na jak najszybszej ciazy, ale tez jej nie gwarantuje. U mnie po anty w 5 cyklu wystapila owulacja (nie wspomagana, jedynie inozytol 4g codziennie i duphaston)
 
Lee Kochana my tu już wszystkie byłyśmy w psychiatryku [emoji23][emoji23][emoji23] Nawet sobie miejsca trzymalysmy. I trochę nas z tych psychicznych objawów zaciazylo, także ten psychiatryk nie taki straszny jak to malują [emoji23][emoji23][emoji23]
No Ja właśnie dziś to myślałam że się posikalam [emoji23][emoji23][emoji23] tak wilgotno... Ale, odrzucam myśli od ciąży ... Bo organizm potrafi płakać figle ...
Psychiatryk jak nic
 
A propos badań i naukowców ja ostatnio oglądałam program, gdzie naukowiec wypowiadał się na temat owulacji. Według badań przeprowadzonych w USA kobieta starająca się o dziecko nie powinna być na diecie, przed staraniami - ok. Ale w trakcie należy spożywać pełnotłuszczowe produkty. Oczywiście nie było tam mowy o fast foodach i chipsikach :p ale warto zrezygnować z wszystkiego co jest low fat, lub 0% fat..
Taka dygresja :D
Idealnie, ja zrezygnowałam ze wszystkiego co bez tłuszczu 😂
 
Jak już pisałam. Jestem dwa miesiące po poronieniu. Staramy się już ponownie. Jestem w 19 dc cykle zazwyczaj 30-31 dniowe. Od 5 dni robiłam testy ovu Ale ciągle negatywne. Dziś zrobiłam progesteron 0.60 czy to oznacza że owulacja jeszcze będzie w tym cyklu?
 
Pewnie że tak. Możesz mieć nawet w dwudziestym którymś dniu. Ile trwają Twoje cykle?
Hej dziewczyny. Dziś u mnie 18 dzień cyklu A owulacji według testów nie widać ,więc zrobiłam dziś progesteron i wynosi 0.6. Czy mieliście że są jeszcze szansę na owulacjie w tym miesiącu?
 
Podpinam się do waszej grupki :p u mnie jeszcze doszedł bunt macicy . W cyklu w którym poszłam do poradni leczenia niepłodności cykl trwal 47 i @ wywołana dupkiem.potem sono hsg i cykl jak nigdy z mega owulacja ( ciekło aż po kolanach prawie ) no i nie wyszło. Następny (obecny ) cykl idzie na rekord i jak dziś myślałam że @ będzie to chyba jednak gra ze mną w ciu ciu babkę🤪🤪
Ja byłam przekonana, że Ty już po II :(
 
reklama
Lee Kochana my tu już wszystkie byłyśmy w psychiatryku [emoji23][emoji23][emoji23] Nawet sobie miejsca trzymalysmy. I trochę nas z tych psychicznych objawów zaciazylo, także ten psychiatryk nie taki straszny jak to malują [emoji23][emoji23][emoji23]
😂😂😂 to może tak źle nie będzie ...właśnie wiem ... czytałam Was od początku i bardzo Wam kibicowalam... pozytywne babki z Was 😍😊😊😊 A jak samopoczucie ?
 
Do góry