reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej, ja jestem w 3 cyklu starań po 12 latach antykoncepcji. Podejrzewam że nie mam w ogóle owulacji. Pierwszy cykl był 29 dni, drugi 35 a dzisiaj mam 34 dzień trzeciego cyklu i nic się nie dzieje. Testy negatywne.
Hej! Po ponad miesiącu codziennej lektury tego forum, w końcu postanowiłam się ujawnić, mam nadzieję, że przygarniecie mnie do swojego grona. :) może trochę o sobie- mam 28 lat, jestem w trakcie 3 cyklu starań. Przez ostatnie 6 lat brałam tabletki antykoncepcyjne- przed braniem stwierdzono u mnie hirsutyzm i PCOS. W kwietniu 2019 odstawiłam tabletki, bo miałam przez nie problemy neurologiczne. A co za tym idzie..W ciągu kilku miesięcy przytyłam ponad 10 kg...Czy któraś z Was tak miała? Odkąd zaczęłam się starać moje cykle z 30-32 dni wydłużyły się do 50-55 dni. Czy któraś z Was ma podobne doświadczenia?
 
reklama
Mi zimno jest tak gdzie od implantacji do teraz. Całe dnie albo chodzę w szlafroki albo leżę pod kocem [emoji87][emoji4]
U mnie identycznie... Czubek nosa mam ciągle lodowaty i jest mi kurde zimno! A zawsze byłam mega gorąca kobita ( dosłownie i w przenośni oczywiście 😂). Wszyscy w kurtkach lazili a ja w samych bluzach bo mi ciepło a teraz? Masakra 😳
 
Hej, ja jestem w 3 cyklu starań po 12 latach antykoncepcji. Podejrzewam że nie mam w ogóle owulacji. Pierwszy cykl był 29 dni, drugi 35 a dzisiaj mam 34 dzień trzeciego cyklu i nic się nie dzieje. Testy negatywne.
Robisz testy owu? Ja robię od 3 dni i na moje oko wszystkie są pozytywne. Czy po odstawieniu anty waga Ci się zmieniła?
 
reklama
Hej dziewczyny. Dziś u mnie 18 dzień cyklu A owulacji według testów nie widać ,więc zrobiłam dziś progesteron i wynosi 0.6. Czy mieliście że są jeszcze szansę na owulacjie w tym miesiącu?
 
Do góry