reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

No u Ciebie to jest jakaś tragedia i też po hsg jesteś. Człowiek z nową nadzieją wychodził od tego lekarza a tu jeszcze gorzej kurde jak było [emoji849]
Podpinam się do waszej grupki [emoji14] u mnie jeszcze doszedł bunt macicy . W cyklu w którym poszłam do poradni leczenia niepłodności cykl trwal 47 i @ wywołana dupkiem.potem sono hsg i cykl jak nigdy z mega owulacja ( ciekło aż po kolanach prawie ) no i nie wyszło. Następny (obecny ) cykl idzie na rekord i jak dziś myślałam że @ będzie to chyba jednak gra ze mną w ciu ciu babkę[emoji2957][emoji2957]
 
reklama
Hehe nie wiedziałam o tym ...A się dostosowałam😂😂😂 nie żeby fast foody...ale...rzuciłam 2 miesiące temu papierosy i apetyt to ja mam...A jak ktoś mi mówi... żebym sobie ziarenka np: słonecznika dziubala to ja się pytam ?? Co ja kurna ptak ? 😂😂😂😂
Poszlo w tyłek ...ale cóż 🤣😋😋
Haha, no i dobrze, może będzie tylek ale i brzuszek :D ja odkąd o tym wiem, to jakoś mam mniejsze wyrzuty sumienia sięgając po fryteczki czy chrupeczka 😂chociaż doskonale wiem że nie takie było przesłanie programu 😂
 
Do rana 😹 😹 😹 Nie no żartuje. Ja niezbyt długo, zresztą to twarde bestie - mogą sobie krążyć nawet i do następnego dnia w środku ;) i czychać na jajko.

A ja dziś cały dzień w robocie normalnie przyyymulona. 2 dzień brania Luteiny także jeszcze z 10 dni do @. :baffled::baffled:. Jutro mam chirurga szczękowego, bo też mi się wyrzyna ósemka i mam trochę już korony na wierzchu - ale nie boli mnie. Boli góra 1 dzień jak się dziąsło rozwala.

A po południu mam dziurkokologa... Zobaczymy co mi powie... :errr::errr::errr: i czy ma pomysł ja beznadziejne przypadki. Może sam by jakieś mi dał plemniki??? :laugh2::laugh2:
A jak z fagasem? Jakaś poprawa? 😍
 
Dzisiaj mam 29 dc. Cykle przez ostatni rok miałam między 25-31. Chociaż zdarzył się i 34. Wczoraj miałam śluz podbarwiony krwią na papierze, na razie się nie rozwinęło. Ale w poprzednim cyklu miałam to samo i za dwa dni przyszła @ [emoji849] W poprzednim cyklu w ogóle mnie brzuch nie bolał, w tym boli, więc czekam [emoji58]
Okaze sie :-) Kiedy masz termin @? Ogolnie jeszcze czasem mam plamienia przed owulacją i tym razem mialam tez - choc moze to nie znaczy ze ona byla nie wiem
 
Piwo mi nie wchodzi.. Dziwne, mega dziwne. Z reguły nie ma opcji żeby mi zuberek nie siadł, a tym razem coś niebardzo.. Ale pewnie kolejny miesiąc z kolejnym nowym objawem, a bez ciąży hyh
 
Dzisiaj mam 29 dc. Cykle przez ostatni rok miałam między 25-31. Chociaż zdarzył się i 34. Wczoraj miałam śluz podbarwiony krwią na papierze, na razie się nie rozwinęło. Ale w poprzednim cyklu miałam to samo i za dwa dni przyszła @ [emoji849] W poprzednim cyklu w ogóle mnie brzuch nie bolał, w tym boli, więc czekam [emoji58]
Ooo no to juz test w sumie mozesz zrobic nie chcesz? ;)
 
Piwo mi nie wchodzi.. Dziwne, mega dziwne. Z reguły nie ma opcji żeby mi zuberek nie siadł, a tym razem coś niebardzo.. Ale pewnie kolejny miesiąc z kolejnym nowym objawem, a bez ciąży hyh
ja jestem najwiekszym damskim smakoszem piwa ( nie mylic z ochlajtusem), ja jestem degustatorem, ale zebym wiedziala czy dobre potrzebuje wypic 2, 3 w porywach czasem do 6... w dniu kiedy piwo mi nie smakowalo pojechalismy po test... pozytywny :D wiec ten, no...
 
Dzisiaj mam 29 dc. Cykle przez ostatni rok miałam między 25-31. Chociaż zdarzył się i 34. Wczoraj miałam śluz podbarwiony krwią na papierze, na razie się nie rozwinęło. Ale w poprzednim cyklu miałam to samo i za dwa dni przyszła @ [emoji849] W poprzednim cyklu w ogóle mnie brzuch nie bolał, w tym boli, więc czekam [emoji58]
Kurcze z dwa razy miałam identycznie, dla przykładu czwartek lekka krew, jednorazowo.. Piątek cisza, a sobota wieczór jeb, @..
Oby tym razem u Ciebie było inaczej
 
reklama
Prawdę mówiąc chwilę, zaraz idę do łazienki bo zawsze po chce mi się siku [emoji23] Może to jest przyczyna moich niepowodzeń [emoji1787]
Pytanko.
Jak już jest po sexach to jak długo leżycie by plemniki mogły spokojnie dotrzeć do jajeczka? Oczywiście mam na myśli kiedy nie możecie dłużej poleżeć/spać
 
Do góry