reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja piwka popijam latem. Odkąd są różne 0% to głównie takie piję.
A zimą wolę coś mocniejszego jak wina czy domowe nalewki. Jak wymyślą nalewki bezalkoholowe to też się chętnie przerzucę, żeby nie było że jakiś alkoholik...
No wlasnie już parę razy wspominałaś o nalewce.. Jakieś takie domowe czy "kupcze"? :D
 
reklama
No i skąd ja to znam! 😂Mój jest starszy, kiedyś też lubił się napic, a teraz to już raczej rzadko, za to pali. Ale jak już pije to konkretnie :D ja nie lubię się narabac, ale za to dość często lubię wypić czy winko, czy piwko, może być też whisky i wódka w drinku😂 malibu i gin też mi nie przeszkadza 😂 a jak zaszlas w ciaze odrzuciło Cię na stałe? Masz czasem chęć sięgnąć po piwko?
kochana bo to malo razy mam chec, hehe. najlepiej zimny leszek :D nie sadze, ze mnie odrzucilo, po prostu wtedy mi nie smakowalo. czasem w towarzystwie wypije 0% ale czesto wymiotuje po nich wiec bez sensu tracic kase... ogolnie od dnia testu nie powachalam alkoholu i na pewno jeszcze dlugo nie sprobuje bo ciaza a potem karmienie ale nie znaczy to, ze nie mam smaczka, hehe. nie moge za to zniesc oddechu mojego P. nawet po 1 piwie odrzuca mnie strasznie wiec teraz jemu sie obrywa hehe
 
kochana bo to malo razy mam chec, hehe. najlepiej zimny leszek :D nie sadze, ze mnie odrzucilo, po prostu wtedy mi nie smakowalo. czasem w towarzystwie wypije 0% ale czesto wymiotuje po nich wiec bez sensu tracic kase... ogolnie od dnia testu nie powachalam alkoholu i na pewno jeszcze dlugo nie sprobuje bo ciaza a potem karmienie ale nie znaczy to, ze nie mam smaczka, hehe. nie moge za to zniesc oddechu mojego P. nawet po 1 piwie odrzuca mnie strasznie wiec teraz jemu sie obrywa hehe
Pewnie jak już sięgniesz za rok, dwa czy trzy po piwko to Cię jedno zmiecie 😂 ależ to będzie ekonomiczne :D
 
reklama
Hej! Po ponad miesiącu codziennej lektury tego forum, w końcu postanowiłam się ujawnić, mam nadzieję, że przygarniecie mnie do swojego grona. :) może trochę o sobie- mam 28 lat, jestem w trakcie 3 cyklu starań. Przez ostatnie 6 lat brałam tabletki antykoncepcyjne- przed braniem stwierdzono u mnie hirsutyzm i PCOS. W kwietniu 2019 odstawiłam tabletki, bo miałam przez nie problemy neurologiczne. A co za tym idzie..W ciągu kilku miesięcy przytyłam ponad 10 kg...Czy któraś z Was tak miała? Odkąd zaczęłam się starać moje cykle z 30-32 dni wydłużyły się do 50-55 dni. Czy któraś z Was ma podobne doświadczenia?
 
Do góry