reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny, nie wytrzymałam i poszłam dziś do gina. Zbadał mnie, zrobił USG. Wydrukował zdjęcie, na którym widziałam zmierzony pęcherzyk.
Powiedział mi, że ciąży nie widzi i kazał brać 3x dziennie przez 5 dni luteine i jeśli po odstawieniu nie pojawi się miesiączka to zrobić jeszcze raz test... Czy jest jednak szansa na ciąże czy jednak nie? 🤔
Już świruje... 😂
 
reklama
Zrobiłam zawijaski z ciasta francuskiego. Miało być na wieczór ale chyba nie wytrzymają...Zobacz załącznik 1076111

Niebo w gębie 😍😍😍

Witam dziewczyny!
Zaciążonym gratuluję dwóch kresek!
Staraczkom szybkiego pójścia w ich ślady
emoji6.png


U mnie dziś małe rozczarowanie - 1dc :/
Cykle 25-26d i będzie to 4cykl starań...

Przykro mi :(
Zbieraj siły na nowe staranka i cykl! Musi być dobrze!

Zanudzę Was tutaj, ale potraficie uspokoić i niestety macie wiedzę, która jest potrzeba (niestety, bo gdyby było tak jak chcemy, to byśmy o połowie badań itp. nawet nie wiedzieli). Powiedzcie mi dwie rzeczy czy ginekolog widzi /powinien widziec nadchodząca @. Byłam wczoraj w 33 dc. (od sierpnia cykle 31-33dni, w grudniu 42 dni) i dał mi luteinę na wywołanie (kazał brać przez 7 dni rano i wieczorem) aż dostanę okres. Wzięłam rano 1 tabletkę, a teraz dostałam okres, w sumie tak jak mi apka pokazywała. Nie wierzę w działanie leków jak w reklamie, więc się zastanawiam nad jego umiejętnościami, bo niby lekarz dobre opinie itp, ale właśnie tak jak Wiola mówi, że maszynka.

Okres pojawi się w ciągu tygodnia jak będziesz brała Luteinę - ale okres pojawia się po ODSTAWIENIU Luteiny a nie gdy ją przyjmujesz. Także najpierw musisz wybrać te dawki przez 7 dni a potem czekać na okres (który tez pojawia się w ciągu 7 dni).
Gdyby zbliżała się @ to by widział chociażby po endometrium.

Też nie miałam okresu - miałam tylko plamienia, ale to nie był nowy cykl tylko ciągnął się stary. @ przyszła po 2 dniach ;)
 
Lipa z tą ósemką[emoji849] Współczuję. Wiesz, że nawet nie wiedziałam, że zarodek po cc może się źle umiejscowić? ( Choć mnie póki co ten problem nie dotyczy [emoji849]). Dobrze pamiętam, że masz córkę 5 letnią? Mówiłaś jej już?:)
Mówiłam 😃 powiedziała, że ma nadzieję, że to będzie dziewczynka 😂 pff no ja też na to liczę 😉 a takie zagnieżdżenie w bliźnie zdarza się bardzo rzadko więc nie myślę narazie o tym... Nie dopuszczam myśli, że coś może być nie tak
 
A propos badań i naukowców ja ostatnio oglądałam program, gdzie naukowiec wypowiadał się na temat owulacji. Według badań przeprowadzonych w USA kobieta starająca się o dziecko nie powinna być na diecie, przed staraniami - ok. Ale w trakcie należy spożywać pełnotłuszczowe produkty. Oczywiście nie było tam mowy o fast foodach i chipsikach :p ale warto zrezygnować z wszystkiego co jest low fat, lub 0% fat..
Taka dygresja :D
 
Jesteśmy wyjątkami od reguły. Cóż za wyróżnienie [emoji23]
Podpinam się do waszej grupki :p u mnie jeszcze doszedł bunt macicy . W cyklu w którym poszłam do poradni leczenia niepłodności cykl trwal 47 i @ wywołana dupkiem.potem sono hsg i cykl jak nigdy z mega owulacja ( ciekło aż po kolanach prawie ) no i nie wyszło. Następny (obecny ) cykl idzie na rekord i jak dziś myślałam że @ będzie to chyba jednak gra ze mną w ciu ciu babkę🤪🤪
 
A propos badań i naukowców ja ostatnio oglądałam program, gdzie naukowiec wypowiadał się na temat owulacji. Według badań przeprowadzonych w USA kobieta starająca się o dziecko nie powinna być na diecie, przed staraniami - ok. Ale w trakcie należy spożywać pełnotłuszczowe produkty. Oczywiście nie było tam mowy o fast foodach i chipsikach :p ale warto zrezygnować z wszystkiego co jest low fat, lub 0% fat..
Taka dygresja :D
Z tego co wiem to tłuszcze są potrzebne kobiecie na tle hormonalnym tak więc to ma bardzo dużo sensu 🙂
 
A propos badań i naukowców ja ostatnio oglądałam program, gdzie naukowiec wypowiadał się na temat owulacji. Według badań przeprowadzonych w USA kobieta starająca się o dziecko nie powinna być na diecie, przed staraniami - ok. Ale w trakcie należy spożywać pełnotłuszczowe produkty. Oczywiście nie było tam mowy o fast foodach i chipsikach :p ale warto zrezygnować z wszystkiego co jest low fat, lub 0% fat..
Taka dygresja :D
Hehe nie wiedziałam o tym ...A się dostosowałam😂😂😂 nie żeby fast foody...ale...rzuciłam 2 miesiące temu papierosy i apetyt to ja mam...A jak ktoś mi mówi... żebym sobie ziarenka np: słonecznika dziubala to ja się pytam ?? Co ja kurna ptak ? 😂😂😂😂
Poszlo w tyłek ...ale cóż 🤣😋😋
 
reklama
Pytanko.
Jak już jest po sexach to jak długo leżycie by plemniki mogły spokojnie dotrzeć do jajeczka? Oczywiście mam na myśli kiedy nie możecie dłużej poleżeć/spać


Do rana 😹 😹 😹 Nie no żartuje. Ja niezbyt długo, zresztą to twarde bestie - mogą sobie krążyć nawet i do następnego dnia w środku ;) i czychać na jajko.

A ja dziś cały dzień w robocie normalnie przyyymulona. 2 dzień brania Luteiny także jeszcze z 10 dni do @. :baffled::baffled:. Jutro mam chirurga szczękowego, bo też mi się wyrzyna ósemka i mam trochę już korony na wierzchu - ale nie boli mnie. Boli góra 1 dzień jak się dziąsło rozwala.

A po południu mam dziurkokologa... Zobaczymy co mi powie... :errr::errr::errr: i czy ma pomysł ja beznadziejne przypadki. Może sam by jakieś mi dał plemniki??? :laugh2::laugh2:
 
Do góry