reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Kochane chcialam się z wami czymś podzielić z rana. Wczoraj beta 15... Test o czułości 10 dzis nie wykrył... (mam nadzieję że po prostu chujowe a nie ze to biochem. Jutro się okaże)
Ale nawet jeśli to na pewno przez 24 h nie spadło mi po niżej 10. Takie są te testy. Ome nic nie mowia. Dlatego mówię zawsze najlepiej betę 😊

Świetne wieści! Musi być wporządku :)

Zagnieździ się zagnieździ. Aaaa i z rana poleciał po dodatkowa polisę jakby co. Serio 🤣🤣

Co do polisy to jest 9 mc karencji ;) także niestety pełne 9 musi być ;) I podobno niektóre firmy robią problem z wypłaceniem tatusiowi kasy, bo niby on nie "rodził" a tam jest ujęte "z tytółu URODZENIA dziecka (bez się).

Uwierz mi ;) nigdzie nie ma karencji pół roku.
Pół roku to obejmuje na inne rzeczy typu śmierć członka rodziny, szpital itp. ale napewno nie ciążę ;) Sama za tym latałam ;)
 
Kilka minut, ale ostatnio w owulacje 28.01 poszłam od razu spać. Natomiast czytałam wyniki badań jakichś tam naukowców i podobno nie potwierdzono zależności tego sposobu od zachodzenia. Kobiety bez leżenia zachodziły tak samo jak z leżeniem. Badali przemieszczanie się plemników i podobno nie ma to znaczenia i one i tak sobie idą 😂
Też słyszałam, że jest tak jak napisałaś, ale jest jeden plus: sperma się później nie wylewa, a przynajmniej ja tak miałam 😅
 
Ojej to zupelnie tak jak ja! Aż mi noga drętwiała! Jak pojechaliśmy do szpitala i nie zobaczyli nic na skanie to straszyli ciążą pozamaciczną i miałam przyjść za tydzień na drugi skan zobaczyć czy coś się pokazalo/zmieniło ale nie dotrwałam rano miałam badanie a w nocy poronilam.
u mnie bylo tak, ze ciaza wygladala na mlodsza niz wynikalo to z ostatniej miesiaczki ale ja mam bardzo dlugie cykle, wiec ludzilam sie, ze to dlatego... pozniej zrobilam bete i przyrost byl 48% ale tez tlumaczylam sobie, ze moze byc chwilowy zastoj. chcialam ja powtorzyc znowu ale juz mialam bole. mysle ze poronilabym od razu ale w szpitalu dostalam kroplowki i luteine 2xdziennie dopochwowo plus duphaston doustnie wiec sztucznie te kilka dni jeszcze podtrzymali. w niedziele pojawilo sie slabe bicie serduszka a w poniedzialek juz nie bylo akcji serca :(
ja wiem jedno, nie wolno sie kochana poddawac!!! chocby nie wiem co, trzeba sie podnosic i isc dalej bo stanie w miejscu nic nie da. czasem tak jest, ze nie udaje nam sie...

Jan Paweł II powiedzial:
"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...
one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat."
wiec musimy wierzyc ze jeszcze wszystko przed nami...
 
Ostatnia edycja:
Trzymiesięczny pobyt w szpitalu z diagnozą plamicy Schönleina-Henocha w wieku 8 lat pozdrawia[emoji1787]

To by miało sens, bo ja od małego byłam wyjątkowa - zawsze jak coś mi się działo zdrowotnego to zawsze inaczej niż wszystkim, zawsze wszyscy zdziwieni, zawsze ewenement we wszystkim [emoji23] Witam w klubie [emoji23]
 
Też słyszałam, że jest tak jak napisałaś, ale jest jeden plus: sperma się później nie wylewa, a przynajmniej ja tak miałam 😅
U mnie się wylewała tylko jak od razu szłam np. do toalety albo pod prysznic. Jak szłam usiąśc sobie w pozycji półleżącej na kanapie obejrzeć film, to już było spoko :D
 
Świetne wieści! Musi być wporządku :)



Co do polisy to jest 9 mc karencji ;) także niestety pełne 9 musi być ;) I podobno niektóre firmy robią problem z wypłaceniem tatusiowi kasy, bo niby on nie "rodził" a tam jest ujęte "z tytółu URODZENIA dziecka (bez się).

Uwierz mi ;) nigdzie nie ma karencji pół roku.
Pół roku to obejmuje na inne rzeczy typu śmierć członka rodziny, szpital itp. ale napewno nie ciążę ;) Sama za tym latałam ;)
Ale tu wiemy bo kolega tak robił i dali mu kase 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry