reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Haha, no i dobrze, może będzie tylek ale i brzuszek :D ja odkąd o tym wiem, to jakoś mam mniejsze wyrzuty sumienia sięgając po fryteczki czy chrupeczka 😂chociaż doskonale wiem że nie takie było przesłanie programu 😂
Oj cudownie by było ... fajnie, ze jesteście...
Ja na ten moment jak większość z Was po przejściach...I silne babki jesteście i dodajcie otuchy... czasem mam ochotę jakimś porozmawiać...☹
Na test muszę jeszcze zaczekać... z drugiej strony jak nie teraz, to następny cykl będzie... 🙂🙂🙂 bardzo dobrze oj tam wyrzuty sumienia teraz Ci wolno tam sobie podjadac 😂😂
 
ja jestem najwiekszym damskim smakoszem piwa ( nie mylic z ochlajtusem), ja jestem degustatorem, ale zebym wiedziala czy dobre potrzebuje wypic 2, 3 w porywach czasem do 6... w dniu kiedy piwo mi nie smakowalo pojechalismy po test... pozytywny :D wiec ten, no...
No widzisz, ja też jestem smakoszem, ale mój stary twierdzi że jak to nazwałaś ochlajtusem 😂 u mnie trzy to taka norma.. Teraz pije drugie i jakoś dziwnie.. Ale się nie poddaje i sączę dalej 😂 jakby czasem okazało się że to to.. Ze to ten piękny, błogosławiony stan, którego imienia nie chce na głos mowic, to stawiam Ci sześciopak! 😂Wypic nie wypijesz, ale chociaż popatrzysz 😂
 
No widzisz, ja też jestem smakoszem, ale mój stary twierdzi że jak to nazwałaś ochlajtusem 😂 u mnie trzy to taka norma.. Teraz pije drugie i jakoś dziwnie.. Ale się nie poddaje i sączę dalej 😂 jakby czasem okazało się że to to.. Ze to ten piękny, błogosławiony stan, którego imienia nie chce na głos mowic, to stawiam Ci sześciopak! 😂Wypic nie wypijesz, ale chociaż popatrzysz 😂
ohohoho, to ja teraz Ci sie wymodle za ten stan blogoslawiony!!! dla szesciopaka wszystko :D ja wychodze z zalozenia, ze co sie odwlecze to nie uciecze :D co do ilosci saczenia piwnego napoju rozkoszy, powiem tak, dwoma a tym bardziej jednym to nie ma sensu watroby sobie wkurw**c :D 😂 moj na mnie wola podobnie bo ja w zasadzie przyswajam chyba wszelkie trunki %%% nigdy za bardzo nie narzekajac na ich smak, hehe. teraz odwyk przymusowy :D
 
ohohoho, to ja teraz Ci sie wymodle za ten stan blogoslawiony!!! dla szesciopaka wszystko :D ja wychodze z zalozenia, ze co sie odwlecze to nie uciecze :D co do ilosci saczenia piwnego napoju rozkoszy, powiem tak, dwoma a tym bardziej jednym to nie ma sensu watroby sobie wkurw**c :D 😂 moj na mnie wola podobnie bo ja w zasadzie przyswajam chyba wszelkie trunki %%% nigdy za bardzo nie narzekajac na ich smak, hehe. teraz odwyk przymusowy :D
No i skąd ja to znam! 😂Mój jest starszy, kiedyś też lubił się napic, a teraz to już raczej rzadko, za to pali. Ale jak już pije to konkretnie :D ja nie lubię się narabac, ale za to dość często lubię wypić czy winko, czy piwko, może być też whisky i wódka w drinku😂 malibu i gin też mi nie przeszkadza 😂 a jak zaszlas w ciaze odrzuciło Cię na stałe? Masz czasem chęć sięgnąć po piwko?
 
ohohoho, to ja teraz Ci sie wymodle za ten stan blogoslawiony!!! dla szesciopaka wszystko :D ja wychodze z zalozenia, ze co sie odwlecze to nie uciecze :D co do ilosci saczenia piwnego napoju rozkoszy, powiem tak, dwoma a tym bardziej jednym to nie ma sensu watroby sobie wkurw**c :D 😂 moj na mnie wola podobnie bo ja w zasadzie przyswajam chyba wszelkie trunki %%% nigdy za bardzo nie narzekajac na ich smak, hehe. teraz odwyk przymusowy :D
To ja jestem fanka wiiina <3 i niestety poki co mi wchodzi bardzo dobrze :D
 
reklama
No u Ciebie to jest jakaś tragedia i też po hsg jesteś. Człowiek z nową nadzieją wychodził od tego lekarza a tu jeszcze gorzej kurde jak było [emoji849]
No nie ?🤷

Ja to jak Was czytam że testowanie będzie ok 25dc to mi się płakać chce bo ja to do tego DC chciałabym owulację 🙈
 
Do góry