reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja tak mialam jak nie wiedzialam ze mam problemy z prolaktyna.. byly nabrzmiale okropnie bolaly.. nie moglam cwiczyc bo rwaly mnie i biegac bo skakaly jak kamienie.. wszystko schodzilo dzien przed @ ale w ciazy prolaktyna rosnie wiec moze u Ciebie to to :)
W zeszłym cyklu jak miałam to 1 raz to byłam pewna, że się udało... Ale dostałam @ przed terminem i okazało się, że miałam półpaśca. Przy takim osłabieniu nie mogło być mowy o zagnieżdżeniu i ciąży... A w tym cyklu to samo! Prolaktynę akurat badałam w połowie grudnia i w ogóle hormony i wszystko miałam idealnie, więc nie sądzę żebym miała chorobowe problemy z prolaktyną teraz tak nagle :( Jak tak dalej będzie to będę musiała iść do gine bo to przecież jest mega męczące.
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Oj oj ...zas nie mogę nadążyć za Wami 😂😂😂
Ja dzisiaj musiałam kupić sobie ,,biustonosz:" bo się zrobił okrutnie ciasny... Ale przepraszam ,ze zadam głupie pytanie ... czy takie bardzo widoczne żyłki na sutkach to normalne?? Nigdy nie miałam takich... na piersiach owszem... woem zadaje głupie pytania ... nadal mam nadzieję ...ze się udało...
U mnie pierwszym objawem ciąży był ból piersi i ŻYŁY okrutne na nich.
 
To mialas przeboje z lekarzami :( jezeli jest jeszcze jakis inny gin, do ktorego warto isc to moze uderz, powiedz, ze masz problem z za niskim progesteronem i chcesz duphaston, w prost. Oraz niech zajmie sie cala reszta. I podkres od razu, ze chcesz jak najszybciej zajsc w ciaze. Powodzenia !
Kochana dziekuje ci bardzo a to pewnie dopiero poczatek no jakiegos poszukam i pojde bo co mi zostaje.
 
Lipa z tą ósemką[emoji849] Współczuję. Wiesz, że nawet nie wiedziałam, że zarodek po cc może się źle umiejscowić? ( Choć mnie póki co ten problem nie dotyczy [emoji849]). Dobrze pamiętam, że masz córkę 5 letnią? Mówiłaś jej już?:)
Okropnie [emoji58] odezwała się moja stara nieprzyjaciółka zatrzymana górna ósemka... Co jakiś czas pojawiają się okropne napady bólu które ledwo wytrzymuje... Mogłam iść wcześniej ja usunąć po prostu ale nie... Zawsze było coś ważniejszego [emoji849] dzwoniłam dziś do mojego chirurga szczękowego i Pani powiedziala mi, że generalnie najbezpieczniej będzie wytrzymać do 2 trymestru ale nie wiem czy dam radę. Powiedziała że jak będzie bardzo źle to mam przyjść i usuniemy zęba bo siedzenie z takim bólem będzie miało gorsze konsekwencje niż podanie znieczulenia. Zabiegu się nie obawiam, są już znieczulenia dla kobiet w ciąży ale boję się tego co będzie po. Usuwałam już 2 ósemki. Każda zatrzymana. Jedna dała radę wyjść, druga zaś potrzebowała dłutowania i w sumie po zabiegu nie bolało w ogóle. Na noc brałam ibuprom "na wszelki" wypadek i było git. Więc mam nadzieję, że jeśli się zdecyduję to tu będzie tak samo... Bo będę mieć tylko paracetamol [emoji849]
No i umówiłam się na wizytę do gina. 14.02. Trochę szybko wiem ale jestem po cc i trzeba sprawdzić czy zarodek nie zagnieździł się w bliźnie lub zbyt blisko. Tak więc zobaczymy jak to będzie. Oprócz tego jest super [emoji2] ciągle mi zimno ale oprócz tego totalnie nie czuję że jestem w ciąży.
 
Haha no dokładnie [emoji23] Ja w tym cyklu liczyłam na cud bo jestem po Sono-HSG, lekarz mówił, że często pacjentki po tym badaniu zachodzą, ale najwidoczniej nie ja [emoji58]
To taka właśnie dziwna zależność co nie? Że zawsze się go ma, a tu nagle raz czy dwa w roku nie ma, a akurat ten raz czy dwa może być bezowulacyjny :D
 
hej. oczyscilas sie sama, nie bylo ingerencji w organizm zabiegiem lyzeczkowania wiec najwieksze szanse na zajscie w ciaze masz wlasnie teraz bo hormony jeszcze nie calkiem zeszly... mi moja pani doktor powiedziala, ze w wiekszosci przypadkow gdy jest wczesna ciaza i nie ma zabiegu tylko samoistne oczyszczenie to organizm traktuje poronienie jak miesiaczk i bardzo szybko wraca na dobre tory. trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie! bedzie dobrze!!! ja poronilam w 6tyg ciazy 30 wrzesnia. 23 pazdziernika mialam owulacje (mam dlugie cykle) a teraz jestem 16+6 w ciazy... jedyne co, to poszlabym nawet prywatnie do ginekologa sprawdzic czy dobrze sie oczyscilo bo czasem pozostalosci niestety moga wyjsc na usg choc w tak wczesnej ciazy nie powinno sie nic dzialc zlego.
Dziękuję ślicznie i Gratuluję! ❤ Pozwoliłam sobie zajrzeć na Twoj profil(?) tam gdzie się udzielałaś(?) nie jestem pewna 😂 ale widziałam, że przy poprzedniej ciąży też miałaś ten ból nazwałaś go złowrogim i mogę się pod tym podpisać. Mnie też cały czas bolał brzuch GP mówił, że to normalne i większość kobiet tak ma ale to nie było normalne. Starałam się uspokoić ale czułam, że dzieje się coś złego. Nie wiem czy jest sens USG skoro nie widzieli już zarodka nigdzie.. Tu sobie jaja robi służba zdrowia a niestety najbliższy Polski ginekolog 3h autem w jedną stronę jak dobrze pójdzie i nie ma robót drogowych...
 
reklama
Haha no dokładnie [emoji23] Ja w tym cyklu liczyłam na cud bo jestem po Sono-HSG, lekarz mówił, że często pacjentki po tym badaniu zachodzą, ale najwidoczniej nie ja [emoji58]
Mnie też nigdy nie tyczą się te zasady haha typu, że trzeba wyjechać na wczasy żeby zajść, trzeba odpuścić żeby zajść, trzeba brać witaminy żeby zajść, trzeba wyluzować i pić sobie z ukochanym winko wieczorem żeby zajść... No cóż... Nic na mnie nie działa 😂
 
Do góry