reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
No właśnie ciekawe. Ja generalnie zawsze w dni płodne mam śluz, tylko w tym cyklu nie miałam, więc też myślę, że bezowulacyjny. [emoji848]
To taka właśnie dziwna zależność co nie? Że zawsze się go ma, a tu nagle raz czy dwa w roku nie ma, a akurat ten raz czy dwa może być bezowulacyjny :D
 
Moze owu byla tylko potrzebujesz wsparcia duphastonem :)
[/QUO
JTa juz siebie nie ogarniam, no moze ale nie chca mi przepisac nic , jestem w takiej głupiej sytuacji i nie wiem sama co zrobic, moja gin wyslala mnie do poradni tam lekarz dal ki tylko skierowanie na badania na oddzial probowalam sie 3 razy dostac i mnie niee wzieli no ilez mozna czekac, ostatnie dwa cykle mialam troche dlugie nigdy nie mialam 28 ale juz mi sie unormowalo i sie zdazaly i poszlam do kojej doktorki do ktorej chodzilam a ona powiedziala ze ro hormony i ze endokrynolog przyjmuje napisala mi skierowanie i na drugi dzien poszlam do niego ale sama nie wiwm po co bo mowie jak i co a on ze albo chce zajsc albo cykle wyregulowac wtf, i ze jak jestem w poradni to sie tam prosze leczyc i isc na oddzial to mnie przebadaja bo bez tego nie da rasy a nic mi nie da bo nie bedzie ryzykować i teraz rob co chcesz i idz gdzie chcesz wiec postanowilam ze jakies chociaz zrobie i teraz jak bede miec @ to zrobie reszte i pojde do innego i powiem ze chce zajsc i juz a nie .
 
@Matka. Wariatka a co u Ciebie? Jak się czujesz? :)
Okropnie 😑 odezwała się moja stara nieprzyjaciółka zatrzymana górna ósemka... Co jakiś czas pojawiają się okropne napady bólu które ledwo wytrzymuje... Mogłam iść wcześniej ja usunąć po prostu ale nie... Zawsze było coś ważniejszego 🙄 dzwoniłam dziś do mojego chirurga szczękowego i Pani powiedziala mi, że generalnie najbezpieczniej będzie wytrzymać do 2 trymestru ale nie wiem czy dam radę. Powiedziała że jak będzie bardzo źle to mam przyjść i usuniemy zęba bo siedzenie z takim bólem będzie miało gorsze konsekwencje niż podanie znieczulenia. Zabiegu się nie obawiam, są już znieczulenia dla kobiet w ciąży ale boję się tego co będzie po. Usuwałam już 2 ósemki. Każda zatrzymana. Jedna dała radę wyjść, druga zaś potrzebowała dłutowania i w sumie po zabiegu nie bolało w ogóle. Na noc brałam ibuprom "na wszelki" wypadek i było git. Więc mam nadzieję, że jeśli się zdecyduję to tu będzie tak samo... Bo będę mieć tylko paracetamol 🙄
No i umówiłam się na wizytę do gina. 14.02. Trochę szybko wiem ale jestem po cc i trzeba sprawdzić czy zarodek nie zagnieździł się w bliźnie lub zbyt blisko. Tak więc zobaczymy jak to będzie. Oprócz tego jest super 😃 ciągle mi zimno ale oprócz tego totalnie nie czuję że jestem w ciąży.
 
Dziewczyny u mnie 2 raz w życiu to samo... To samo co w zeszłym cyklu. Na tydzień przed terminem @ pieką mnie piersi jakby były poparzone... Serio znów mam się tak męczyć... :( Skąd to się bierze... Nigdy przenigdy tak nie miałam :( Pieczenie jak po spaleniu od słońca. Ech :( Wszystko mnie piecze. Nawet czuję skórę pod ramiączkami od stanika, pobolewania w całych piersiach.Na bank już mi się gruczoły powiększyły, bo w zeszłym miesiącu było tak samo.

Czy któraś z Was tak miała? :(
Ja tak mialam jak nie wiedzialam ze mam problemy z prolaktyna.. byly nabrzmiale okropnie bolaly.. nie moglam cwiczyc bo rwaly mnie i biegac bo skakaly jak kamienie.. wszystko schodzilo dzien przed @ ale w ciazy prolaktyna rosnie wiec moze u Ciebie to to :)
 
reklama
Do góry