reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Zanudzę Was tutaj, ale potraficie uspokoić i niestety macie wiedzę, która jest potrzeba (niestety, bo gdyby było tak jak chcemy, to byśmy o połowie badań itp. nawet nie wiedzieli). Powiedzcie mi dwie rzeczy czy ginekolog widzi /powinien widziec nadchodząca @. Byłam wczoraj w 33 dc. (od sierpnia cykle 31-33dni, w grudniu 42 dni) i dał mi luteinę na wywołanie (kazał brać przez 7 dni rano i wieczorem) aż dostanę okres. Wzięłam rano 1 tabletkę, a teraz dostałam okres, w sumie tak jak mi apka pokazywała. Nie wierzę w działanie leków jak w reklamie, więc się zastanawiam nad jego umiejętnościami, bo niby lekarz dobre opinie itp, ale właśnie tak jak Wiola mówi, że maszynka.
 
Okropnie 😑 odezwała się moja stara nieprzyjaciółka zatrzymana górna ósemka... Co jakiś czas pojawiają się okropne napady bólu które ledwo wytrzymuje... Mogłam iść wcześniej ja usunąć po prostu ale nie... Zawsze było coś ważniejszego 🙄 dzwoniłam dziś do mojego chirurga szczękowego i Pani powiedziala mi, że generalnie najbezpieczniej będzie wytrzymać do 2 trymestru ale nie wiem czy dam radę. Powiedziała że jak będzie bardzo źle to mam przyjść i usuniemy zęba bo siedzenie z takim bólem będzie miało gorsze konsekwencje niż podanie znieczulenia. Zabiegu się nie obawiam, są już znieczulenia dla kobiet w ciąży ale boję się tego co będzie po. Usuwałam już 2 ósemki. Każda zatrzymana. Jedna dała radę wyjść, druga zaś potrzebowała dłutowania i w sumie po zabiegu nie bolało w ogóle. Na noc brałam ibuprom "na wszelki" wypadek i było git. Więc mam nadzieję, że jeśli się zdecyduję to tu będzie tak samo... Bo będę mieć tylko paracetamol 🙄
No i umówiłam się na wizytę do gina. 14.02. Trochę szybko wiem ale jestem po cc i trzeba sprawdzić czy zarodek nie zagnieździł się w bliźnie lub zbyt blisko. Tak więc zobaczymy jak to będzie. Oprócz tego jest super 😃 ciągle mi zimno ale oprócz tego totalnie nie czuję że jestem w ciąży.
Kurcze myslalam dzis czy się nie umowic
 
Zanudzę Was tutaj, ale potraficie uspokoić i niestety macie wiedzę, która jest potrzeba (niestety, bo gdyby było tak jak chcemy, to byśmy o połowie badań itp. nawet nie wiedzieli). Powiedzcie mi dwie rzeczy czy ginekolog widzi /powinien widziec nadchodząca @. Byłam wczoraj w 33 dc. (od sierpnia cykle 31-33dni, w grudniu 42 dni) i dał mi luteinę na wywołanie (kazał brać przez 7 dni rano i wieczorem) aż dostanę okres. Wzięłam rano 1 tabletkę, a teraz dostałam okres, w sumie tak jak mi apka pokazywała. Nie wierzę w działanie leków jak w reklamie, więc się zastanawiam nad jego umiejętnościami, bo niby lekarz dobre opinie itp, ale właśnie tak jak Wiola mówi, że maszynka.
Po grubosci endometrium mogl cos ocenic.. watpie zeby 1 tabletka wywolala. Zazwyczaj kilka dni z rzedu trzeba brac.. nie mowil nic o torbieli? Moze mialas torbiel i zatrzymala caly cykl..
 
To mialas przeboje z lekarzami :( jezeli jest jeszcze jakis inny gin, do ktorego warto isc to moze uderz, powiedz, ze masz problem z za niskim progesteronem i chcesz duphaston, w prost. Oraz niech zajmie sie cala reszta. I podkres od razu, ze chcesz jak najszybciej zajsc w ciaze. Powodzenia !
 
Przypuszczam, że jedna luteina wzięta o 8 nie dała okresu o 13, bo bym się do reklam działania leków nadawała, ale właśnie zastanawiam się czy jego zdiagnozowanie pcos było takie samo jak tego że musi mi dać luteinę.
Po grubosci endometrium mogl cos ocenic.. watpie zeby 1 tabletka wywolala. Zazwyczaj kilka dni z rzedu trzeba brac.. nie mowil nic o torbieli? Moze mialas torbiel i zatrzymala caly cykl..
 
Przypuszczam, że jedna luteina wzięta o 8 nie dała okresu o 13, bo bym się do reklam działania leków nadawała, ale właśnie zastanawiam się czy jego zdiagnozowanie pcos było takie samo jak tego że musi mi dać luteinę.
kochana, najlepiej jesli nie jestes przekonana co do slusznosci diagnozy to sprawdz to u innego lekarza. tak dla pewnosci...
 
reklama
Do góry