reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Intuicja tez nic nie podpowiadala? ;-)
Szczerze? Może tak ale ja jestem mega zdystansowana więc nawet jakby nie było 2 kresek nie byłabym zawiedziona. Wychodze z założenia ze na wszystko jest czas i szczerze wrsucilam na luz. Zarówno w staraniu jak i testowaniu. Teraz się trochę martwię i każde wyjście na siku to dla mnie stres 🤷‍♀️
 
Zanudzę Was tutaj, ale potraficie uspokoić i niestety macie wiedzę, która jest potrzeba (niestety, bo gdyby było tak jak chcemy, to byśmy o połowie badań itp. nawet nie wiedzieli). Powiedzcie mi dwie rzeczy czy ginekolog widzi /powinien widziec nadchodząca @. Byłam wczoraj w 33 dc. (od sierpnia cykle 31-33dni, w grudniu 42 dni) i dał mi luteinę na wywołanie (kazał brać przez 7 dni rano i wieczorem) aż dostanę okres. Wzięłam rano 1 tabletkę, a teraz dostałam okres, w sumie tak jak mi apka pokazywała. Nie wierzę w działanie leków jak w reklamie, więc się zastanawiam nad jego umiejętnościami, bo niby lekarz dobre opinie itp, ale właśnie tak jak Wiola mówi, że maszynka.
 
reklama
Do góry