reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny trochę z innej beczki jestem przeziębiona głównie katar ból głowy krew z nosa czy mogę wziąć coś na przeziębienie przy braniu euthyroxu i dostinexu?
Przy dostinexie biore normalnie.. ale akurat dzis wypada Ci dzien zazywania? Bo dostinex zazywa sie przewaznie raz w tygodniu.. ewentualnie 2.. czesciej nie slyszalam 🧐
 
reklama
Hejka jak tam dziewczynki? U mnie 19 dc i strasznie mnie boli jakby miednica az promieniuje na plecy.. Ktos ma jakieś pomysły czemu? Moze przesadzilismy z mezem ze staraniami xD
 
Ja powinnam brać 1/4 dawki w środę i w sobotę ale biorę 1/3 bo inaczej tej tabletki nie umiem podzielić [emoji2368]
Przy dostinexie biore normalnie.. ale akurat dzis wypada Ci dzien zazywania? Bo dostinex zazywa sie przewaznie raz w tygodniu.. ewentualnie 2.. czesciej nie slyszalam [emoji3166]
 
Ja powinnam brać 1/4 dawki w środę i w sobotę ale biorę 1/3 bo inaczej tej tabletki nie umiem podzielić [emoji2368]
Haha tez tak mialam jak mialam brac cwiartke 😂 teraz biore polowke. Ogolnie jak sie po nim czujesz? Ja pierwszego dnia po zawsze czuje jakbym byla skacowana boli mnie glowa i zoladek. Drugiego juz jest w porzadku..
 
Haha tez tak mialam jak mialam brac cwiartke [emoji23] teraz biore polowke. Ogolnie jak sie po nim czujesz? Ja pierwszego dnia po zawsze czuje jakbym byla skacowana boli mnie glowa i zoladek. Drugiego juz jest w porzadku..
Pierwszy raz jak wzięłam to dostałam rozwolnienia [emoji12] a teraz biorę wieczorem więc chyba wszystko przesypiam.
 
U mnie po testowaniu i hmmmm jest cień cienia ale wyraźniejszy niż wczoraj i po 5 min był od razu.
Powtórzę za dwa dni i sie zobaczy 🤷‍♀️

Na zdjęciu tego nie oddaje wybaczcie do dupy się robi zdjęcie o 5 😑

Albo od razu pojde na betę w środę i tyle
 

Załączniki

  • IMG_20200203_053540.jpg
    IMG_20200203_053540.jpg
    650,1 KB · Wyświetleń: 168
U mnie po testowaniu i hmmmm jest cień cienia ale wyraźniejszy niż wczoraj i po 5 min był od razu.
Powtórzę za dwa dni i sie zobaczy [emoji2368]

Na zdjęciu tego nie oddaje wybaczcie do dupy się robi zdjęcie o 5 [emoji58]

Albo od razu pojde na betę w środę i tyle
Chyba idź na betę :) szkoda kasy na kolejny test a coś tam widać także będziesz mieć jasna sytuację [emoji4]
 
reklama
Do góry