reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Myślę że każda z nas jest tu wsparciem dla wszystkich dziewczyn dzieląc się doświadczeniem radami pomocą i sympatią. Kibicuje wszystkim wam. Musi się nam udać[emoji123]

"Kto nie walczy ten nie nianczy!!!"
Mam nadzieję że swoją osobą dasz więcej wiary i nadziei reszcie dziewcząt! I oczywiście wszytskim, ale Tobie wyjątkowo życzę upragnionych dwóch kreseczek! [emoji7]
Już sam Twój nick o czymś świadczy :)
 
reklama
Dziewczyny pytanie czy miesiączka po porodzie zakończonym cc jest od razu regularna? Jeżeli tak, to jakie opóźnienie (ile dni) powinno nas wygonić do ginekologa?
 
Dziewczyny pytanie czy miesiączka po porodzie zakończonym cc jest od razu regularna? Jeżeli tak, to jakie opóźnienie (ile dni) powinno nas wygonić do ginekologa?

To zależy czy karmi się piersia. Ja rodziłam cc karmiłam rok piersia po dwóch miesiącach od odstawienia dostałam okres który był ju regularny
 
To zależy czy karmi się piersia. Ja rodziłam cc karmiłam rok piersia po dwóch miesiącach od odstawienia dostałam okres który był ju regularny
Niestety nie karmie piersią :( właśnie spóźnia mi się @ ale to na 100% nie ciąża więc zastanawiam się czy już pędzić czy na spokojnie. Dużo w tym miesiącu czynników mogło wpłynąć na opóźnienie, zaczynajac od ogromnego stresu (sprawy rodzinne), tsh a kończąc pewnie na takich o których nie wiem i nie chce wiedzieć :) Dziękuję za eskpresową odpowiedź.
 
PS.
Dziękuję każdej z Was która mi kibicowała ❤❤❤
Dwa plusy są takie, że w końcu wiesz na czym stoisz , a drugi że @ przyszła sama bez wspomagaczy. Jeszcze będziemy podziwiać Twoje dwie kreseczki :*
[/QUOTE]
Dziękuję ❤❤
Najważniejsze, że wszystko zaczyna się samo regulować:) wierzę, że będzie dobrze:)
 
Ja karmiłam piersią i dostałam @ dwa miesiące po porodzie. Pierwszy okres był w październiku, następny w grudniu i później już w miarę regularnie:)
Dziewczyny pytanie czy miesiączka po porodzie zakończonym cc jest od razu regularna? Jeżeli tak, to jakie opóźnienie (ile dni) powinno nas wygonić do ginekologa?
 
Wiecie co, moja znajoma jest w ciąży, była u ginekologa, powiedział jej, że dziś ma owulacje i że jak chce drugiego dziecka to żeby dziś współżyć no i co? Od razu zaszła, za pierwszym razem... Trochę mnie to zbiło z nóg. Na czym to polega? Czemu tak jest? Ja tu tyle miesięcy i nic...a tu ktoś myśli, a czemu nie? I się udaje... Cieszę się oczywiście, ale myślę, czemu to nie ja...
 
Dziewczyny pytanie czy miesiączka po porodzie zakończonym cc jest od razu regularna? Jeżeli tak, to jakie opóźnienie (ile dni) powinno nas wygonić do ginekologa?
Ja miałam regularną od razu, pojawiła się prawie rok po porodzie, jak zmniejszyłam liczbę karmień. Ale nie wiem jakie są normy...
 
reklama
Wiecie co, moja znajoma jest w ciąży, była u ginekologa, powiedział jej, że dziś ma owulacje i że jak chce drugiego dziecka to żeby dziś współżyć no i co? Od razu zaszła, za pierwszym razem... Trochę mnie to zbiło z nóg. Na czym to polega? Czemu tak jest? Ja tu tyle miesięcy i nic...a tu ktoś myśli, a czemu nie? I się udaje... Cieszę się oczywiście, ale myślę, czemu to nie ja...
Też by mnie to przygnębiło.. Chyba nikt nie odpowie na pytanie dlaczego tak jest..
Ale liczę, ze jak już będziesz miała brzdąca to powiesz sobie.. "aaa.. No tak.. Nie mógł się urodzić wcześniej, bo chodziłby do tej głupiej klasy, miał ta zła wychowawczynią albo stanęło by na jego drodze w życiu coś, czego mu nie życzysz.. :) wiem trochę prymitywne, ale mi czasem pomaga takie myślenie :)
 
Do góry