reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Nie no ale też męża budzić nie będę specjalnie,A sumienie mi nie pozwoli dac znać wam A jemu nie ;p także kobietki wiem że z cierpliwością kruchutko ale dacie radę;p
Pewnie ze damy.. Czego się nie robi dla ll.. Ciul że nie moich 😂 ale jak się uda to masz swojemu bablowi opowiadać o jego 45ciu cierpliwych ciociach z forum😄😄
 
Pewnie ze damy.. Czego się nie robi dla ll.. Ciul że nie moich [emoji23] ale jak się uda to masz swojemu bablowi opowiadać o jego 45ciu cierpliwych ciociach z forum[emoji1][emoji1]
Oczywiście, każdą będę po nickach wymieniać;)
Ja też tak wszystkie kreski przeżywam, jednak się człowiek przywiązuje pomimo że tylko czyta
 
Przy okazji, odnośnie cieni kresek itd
Nigdy w to nie wierzcie, tak jak ja wierzyłam. Może są wyjątki, u mnie się to nie sprawdziło i Pink mnie oszukał zdecydowanie.
Szukałam cienia nadziei i nadzieja była do teraz.
Przykro mi, ale się nie poddam.
Wierzę, że to nie bez przyczyny, poza tym pierwszy cykl po antykoncepcji. Łudziłam się, że mam szczęście i uda mi się od razu.
Rozmowy z szefem nadal nie żałuję, bo dzięki temu wiem,że mogę w spokoju próbować dalej.
Życzę Wam kochane kobietki, żeby Wam się udało szczęśliwie zajść w ciążę i żeby do was ta cholerna @ nie przyszła.
Przeczucie co do okresu mnie nie myliło.
Gin mówił o wstrzemięźliwości teraz, nie posłuchałam, może to jest powód, może powodem jest gospodarka hormonalna po antykoncepcji, nie wiem.
Nie udało się. Trudno:(
Papa
 
Oczywiście, każdą będę po nickach wymieniać;)
Ja też tak wszystkie kreski przeżywam, jednak się człowiek przywiązuje pomimo że tylko czyta
No wlasnie aż trochę to dziwne.. Nie znam Was a jednak wspólny temat, przeżycia, poglądy łącza na tyle, że czasami wolę z Wami popisać niż zadzwonic to swojej najlepszej przyjaciółki. Słabe.. Ale myślę że z psychologicznego punktu widzenia zrozumiałe :)
 
Przy okazji, odnośnie cieni kresek itd
Nigdy w to nie wierzcie, tak jak ja wierzyłam. Może są wyjątki, u mnie się to nie sprawdziło i Pink mnie oszukał zdecydowanie.
Szukałam cienia nadziei i nadzieja była do teraz.
Przykro mi, ale się nie poddam.
Wierzę, że to nie bez przyczyny, poza tym pierwszy cykl po antykoncepcji. Łudziłam się, że mam szczęście i uda mi się od razu.
Rozmowy z szefem nadal nie żałuję, bo dzięki temu wiem,że mogę w spokoju próbować dalej.
Życzę Wam kochane kobietki, żeby Wam się udało szczęśliwie zajść w ciążę i żeby do was ta cholerna @ nie przyszła.
Przeczucie co do okresu mnie nie myliło.
Gin mówił o wstrzemięźliwości teraz, nie posłuchałam, może to jest powód, może powodem jest gospodarka hormonalna po antykoncepcji, nie wiem.
Nie udało się. Trudno:(
Papa
Ale nie poddajesz się, co? Czesto życie nie daje nam tego czego oczekujemy.. Nie wtedy kiedy na to najbardziej liczymy.. I wiem że to wiesz zapewne, ale no.. 🙂
 
reklama
Żebyś nie brała wcześniej leków (letrox czy eutyrox) to byłaby to podstawa do podejrzenia, że masz nadczynność. Niestety na swoim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że.hormon tarczycy jest też bardzo podatny na stres i wtedy wynik może być z kosmosu. Natomiast konieczna jest wizyta u endokrynologa i zmiana dawki - nie rób tego sama.
 
Do góry