reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
No wlasnie aż trochę to dziwne.. Nie znam Was a jednak wspólny temat, przeżycia, poglądy łącza na tyle, że czasami wolę z Wami popisać niż zadzwonic to swojej najlepszej przyjaciółki. Słabe.. Ale myślę że z psychologicznego punktu widzenia zrozumiałe :)
Bo nikt tak nie zrozumie jak druga osoba przechodząca podobne trudności, nawet przyjaciółka najlepsza, jeśli nie przeżyła starań z problemami lub już jest w ciazy/ma swojego szkraba to już tak nie zrozumie
 
Wybacz, ale jeszcze coś przyszło mi do głowy. Czy w ostatnim czasie nie byłaś na restrykcyjnej diecie? Nie zgubiłaś dużo kg w krótkim czasie? Ja miałam bardzo długo ustabilizowaną dawkę i zachciało mi się diety cud rok temu owszem schudłam, ale tsh z 1,2 spadło mi do wartości której nie byli w stanie zmierzyć poniżej iluś tam.
 
Ja też jestem po ektopowej . A Jak się sprawdza insulinooprnoav? Ja mam glukoze 93 A insulinę 11 jescze nie byłam u lekarza .
Powinnas zrobić krzywą cukrową z oznaczeniem glukozy i insuliny - najpierw pobierają krew na czczo, później pijesz roztwor glukozy, po godzinie znowu pobieraja krew i po 2 godzinach znowu. Czasami jest 3pubktowa - po 3 godzinach znowu pobranie krwi. Z wynikami najlepiej zglosic sie do lekarza,
 
Przy okazji, odnośnie cieni kresek itd
Nigdy w to nie wierzcie, tak jak ja wierzyłam. Może są wyjątki, u mnie się to nie sprawdziło i Pink mnie oszukał zdecydowanie.
Szukałam cienia nadziei i nadzieja była do teraz.
Przykro mi, ale się nie poddam.
Wierzę, że to nie bez przyczyny, poza tym pierwszy cykl po antykoncepcji. Łudziłam się, że mam szczęście i uda mi się od razu.
Rozmowy z szefem nadal nie żałuję, bo dzięki temu wiem,że mogę w spokoju próbować dalej.
Życzę Wam kochane kobietki, żeby Wam się udało szczęśliwie zajść w ciążę i żeby do was ta cholerna @ nie przyszła.
Przeczucie co do okresu mnie nie myliło.
Gin mówił o wstrzemięźliwości teraz, nie posłuchałam, może to jest powód, może powodem jest gospodarka hormonalna po antykoncepcji, nie wiem.
Nie udało się. Trudno:(
Papa
PS.
Dziękuję każdej z Was która mi kibicowała ❤❤❤
 
reklama
PS.
Dziękuję każdej z Was która mi kibicowała ❤❤❤
[/QUOTE]
Dwa plusy są takie, że w końcu wiesz na czym stoisz , a drugi że @ przyszła sama bez wspomagaczy. Jeszcze będziemy podziwiać Twoje dwie kreseczki :*
 
Do góry