reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
DC 34
DPO 14
Ostatni test robiłam 11dpo

Do tej pory nie powtórzyłam bo się boje bieli- wiem głupie [emoji6]

Na testach z 8 z 10 i 11 DPO po 24 godzinach kreska. Coraz ciemniejsza. Wkurzajaca jak diabli. Ale nadal to duch cienia ( szary) [emoji23]

Absolutnie nie chce robić złudnych nadziei, ale pisałam wyżej, że u mnie na Bobo teście pojawiła się po czasie szara kreska w 24dc, która później straciła kolor i zostawiła tylko biały ślad - to była wczesna ciąża także trzymam kciuki!
 
Absolutnie nie chce robić złudnych nadziei, ale pisałam wyżej, że u mnie na Bobo teście pojawiła się po czasie szara kreska w 24dc, która później straciła kolor i zostawiła tylko biały ślad - to była wczesna ciąża także trzymam kciuki!
Tak bardzo bym chciała że aż mi się kręci w głowie od tej myśli , że może jest szansa że jutro zobaczę dwie kreski [emoji6]

A jak nie to będzie listopadowe dziecko i będą cudowne chwile przedświąteczne za rok [emoji319][emoji1787]
 
reklama
Za jaki rok ? W tym roku :D
Tak bardzo bym chciała że aż mi się kręci w głowie od tej myśli , że może jest szansa że jutro zobaczę dwie kreski [emoji6]

A jak nie to będzie listopadowe dziecko i będą cudowne chwile przedświąteczne za rok [emoji319][emoji1787]
 
Do góry