reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Spoko, mogę zostawić. Robiłam Nord test o czułości 10 płytkowy [emoji846] jedyne co mnie martwi w tych testach, to to że w nich w ogóle nie widać nawet miejsca gdzie powinna być kreska testowa. Każdy inny test jaki miałam, podświetlany mocno od dołu pokazylal miejsce gdzie powinna być ta druga kreska a tu nic takiego nie ma [emoji849] Może w sumie to lepiej bo jak nie wiem gdzie powinna być to się jej nie będę doszukiwać [emoji23] będę sprawdzać czy po czasie się coś będzie pojawialo [emoji2]
Dziękuję Ci [emoji16] ciekawość mnie zżera o co biega z tymi liniami po czasie
 
reklama
I tak już wszytskie spicie to sobie popisze, co mi tam :D czytam sobie jak piszecie, że obawiacie się czy Wasi partnerzy podołają zadaniu bycia ojcem, ja z kolei zastanawiam się czy ja podołam.. 30 na karku, starania o pierwszego bobasa.. w rodzinie żadnych dzieci, więc żadnego doświadczenia. W dodatku mieszkam zagranicą więc rodzina nie pomoże.. I tak sobie myślę że może Bóg mi nie daje Bąbla od ponad roku, bo wie, że nie podołam heh
Ide spać bo się we łbie pierdzieli od tego wszystkiego 🙄😘
Pewnie ze dasz radę ❤️ Kobiety to silne stworzenia 😉
 
Dziękuję Ci [emoji16] ciekawość mnie zżera o co biega z tymi liniami po czasie
Hmmm moja opinia co do kresek po czasie jest taka, że jeśli się pojawia i jest taka widoczna (nie szary cień cienia) to według mnie jest to ciąża 💁‍♀️u mnie jeszcze nigdy po czasie nie wylazla ale znam kilka osób które zostawiały test nawet i przypadkiem a później nagle na teście była widoczna ta druga kreska. I naprawdę w ciąży były więc coś w tym jest. Oczywiście gdyby w moim przypadku tak było to bym od razu się nie cieszyła jeszcze i nie miała pewności, że to na bank to ale na pewno dało by jakaś mała nadzieję 🙂 ale to tylko jakby kreska była zabarwiona 🙃
 
Spoko, mogę zostawić. Robiłam Nord test o czułości 10 płytkowy [emoji846] jedyne co mnie martwi w tych testach, to to że w nich w ogóle nie widać nawet miejsca gdzie powinna być kreska testowa. Każdy inny test jaki miałam, podświetlany mocno od dołu pokazylal miejsce gdzie powinna być ta druga kreska a tu nic takiego nie ma [emoji849] Może w sumie to lepiej bo jak nie wiem gdzie powinna być to się jej nie będę doszukiwać [emoji23] będę sprawdzać czy po czasie się coś będzie pojawialo [emoji2]
Też się mogę dołączyć do zostawienia testu :) zawsze zostawiam bo w biochemicznej mi się pojawiła pierwszy cień cienia po pół dnia czy jakoś tak i 2 dni później się pojawił już szybciej chyba nawet w tych 5 minutach co jest na teście. Ja mam pinka strumieniowego ale w zapasie jeden płytowy pink i dwa paskowe jakieś z rosmana
 
Dzień dobry staraczki! Witam się w moim 23 dc. Test zrobiony ale biel wali po oczach [emoji23][emoji23][emoji23] dziś dopiero 8dpo więc to było raczej oczywiste, że zobaczę totalne nic [emoji23] zobaczymy za jakieś dwa dni może [emoji848]
Jak tam u was? Jak się czujecie? Jakieś objawy? Przemyślenia? Jeśli waszym przemyśleniem jest brak mojej cierpliwości to owszem, zgadzam się [emoji23]
Koleżanko ale Ty masz dziś 9 dpo jeśli dobrze pamiętam;p
 
reklama
Ja
Dzień dobry staraczki! Witam się w moim 23 dc. Test zrobiony ale biel wali po oczach 😂😂😂 dziś dopiero 8dpo więc to było raczej oczywiste, że zobaczę totalne nic 😂 zobaczymy za jakieś dwa dni może 🤔
Jak tam u was? Jak się czujecie? Jakieś objawy? Przemyślenia? Jeśli waszym przemyśleniem jest brak mojej cierpliwości to owszem, zgadzam się 😂
Ja właśnie wróciłam z apteki.... idę testować bo się zaraz zsikam 🤪
 
Do góry