reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Koleżanko ale Ty masz dziś 9 dpo jeśli dobrze pamiętam;p
Dwa różne kalendarzyki mi wyliczają inaczej 🙄 flo pokazuje że owu była 23.01 więc 9dpo a mój kalendarzyk że owu była 24.01 i wtedy właśnie ją czułam więc daty z flo w ogóle nie biorę pod uwagę 💁‍♀️tam sobie wszystko przeskakuje jak się mu podoba i wkurza mnie to więc trzymam tylko po to żeby mieć wszystkie cykle w jednym miejscu
 
Dwa różne kalendarzyki mi wyliczają inaczej [emoji849] flo pokazuje że owu była 23.01 więc 9dpo a mój kalendarzyk że owu była 24.01 i wtedy właśnie ją czułam więc daty z flo w ogóle nie biorę pod uwagę [emoji2272]tam sobie wszystko przeskakuje jak się mu podoba i wkurza mnie to więc trzymam tylko po to żeby mieć wszystkie cykle w jednym miejscu
Aaaa okej :)
Mnie też dwa kalendarzyki różnie pokazują bo mój kalendarz że owu 23 A clue że 24, ale ja się chyba sugeruje bardziej moim kalendarzem, bo odczucia miałam bardziej na 23 ale co ja tam wiem [emoji2368]
 
Aaaa okej :)
Mnie też dwa kalendarzyki różnie pokazują bo mój kalendarz że owu 23 A clue że 24, ale ja się chyba sugeruje bardziej moim kalendarzem, bo odczucia miałam bardziej na 23 ale co ja tam wiem [emoji2368]
Walić te daty z aplikacji. Tam to jest wróżenie z kuli 🙃 lepiej opierać się na odczuciach swoich niż na aplikacji. Oczywiście to ma sens jeśli się czuję moment owulacji. Jeśli się go nie czuję to trzeba się sugerować wyliczeniami, testami owu (które u mnie 5 dni wychodziły pozytywne) lub monitoringiem najlepiej. Ja tam zawsze czuję kiedy mam owulacje i z którego jajnika 😃
 
reklama
Do góry