reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

To ciąża która się nie zagnieżdża w macicy i normalnie jest okres

Nie do końca. Biochem to poronienie na etapie jaja płodowego ale już zagnieżdżonego, bez zagnieżdżenia nie mówimy o ciąży w ogóle i nie da się jej potwierdzić w jakikolwiek sposób (testy, beta wychodzą dopiero po zagnieżdżeniu).
 
reklama
I tak już wszytskie spicie to sobie popisze, co mi tam :D czytam sobie jak piszecie, że obawiacie się czy Wasi partnerzy podołają zadaniu bycia ojcem, ja z kolei zastanawiam się czy ja podołam.. 30 na karku, starania o pierwszego bobasa.. w rodzinie żadnych dzieci, więc żadnego doświadczenia. W dodatku mieszkam zagranicą więc rodzina nie pomoże.. I tak sobie myślę że może Bóg mi nie daje Bąbla od ponad roku, bo wie, że nie podołam heh
Ide spać bo się we łbie pierdzieli od tego wszystkiego [emoji849][emoji8]

Co Ty gadasz [emoji846] uwierz mi, ze się myślisz, chciaz ja jak zaszłam w ciąże z moja córeczka to miałam 34l, urodziłam jak miałam 35 i jak pojawia się maluch to włącza się autopilot.
My z mężem tez jestesmy sami. Ja 35 mąż 37, mąż pracuje od poniedziałku do piątku i przez 7 miesięcy w roku dodatkowo w weekendy. Byłam z małą totalnie sama większość czasu, zero pomocy, a trafiło nam się hnb do tego. Uwierz, ze dasz radę i będziesz najlepsza mamą na świecie [emoji8][emoji8]
 
Dzień dobry staraczki! Witam się w moim 23 dc. Test zrobiony ale biel wali po oczach 😂😂😂 dziś dopiero 8dpo więc to było raczej oczywiste, że zobaczę totalne nic 😂 zobaczymy za jakieś dwa dni może 🤔
Jak tam u was? Jak się czujecie? Jakieś objawy? Przemyślenia? Jeśli waszym przemyśleniem jest brak mojej cierpliwości to owszem, zgadzam się 😂
 
A czasem rozstania i innej baby z zdrową muszlą 😔 😔
Nawet tak nie mów.
Już tak jest że niektóre pary starają się dlugo a niektóre hop siup i jest.
Wy przychodzicie ciężkie momenty teraz, inne pary będą mieć kryzysy po urodzeniu dziecka...
Jak Twój partner reaguje? Mocno to przeżywa ?
 
Dzień dobry staraczki! Witam się w moim 23 dc. Test zrobiony ale biel wali po oczach [emoji23][emoji23][emoji23] dziś dopiero 8dpo więc to było raczej oczywiste, że zobaczę totalne nic [emoji23] zobaczymy za jakieś dwa dni może [emoji848]
Jak tam u was? Jak się czujecie? Jakieś objawy? Przemyślenia? Jeśli waszym przemyśleniem jest brak mojej cierpliwości to owszem, zgadzam się [emoji23]
Czy mogę mieć do Ciebie prośbę w ramach eksperymentu testowego? Nie wyrzucaj go. Zostaw. Zobacz czy jutro pojawi się kreska. Jestem tak mega ciekawa co to się robi z tymi testami po czAsie [emoji846][emoji23]. I oczywiście 8dpo to mogę wcześnie, więc trzymam mocno kciuki za kolejne testy [emoji846]
Jakiej firmy robiłaś?
 
Hm.. Ciekawa teoria, z tym że ja czuję się dobrze po euthyroxie i nie mam żadnej nietolerancji🤔
[/QUOTE


[/QUOTE]


Nietolerancja laktozy to brak enzymu, dysfunkcja trzustki - jeśli ktoś toleruje mleko to jak najbardziej może eutyrox brać. Nietolerancja laktozy nie dużego związku z Hashi (chyba że ktoś ma problemy immuno z trzustką np cukrzyce typu 1).
Z glutenem natomiast racja - celiakia często idzie w parze z Hashi. Tak samo jak PCOS i zespół metaboliczny.
 
Czy mogę mieć do Ciebie prośbę w ramach eksperymentu testowego? Nie wyrzucaj go. Zostaw. Zobacz czy jutro pojawi się kreska. Jestem tak mega ciekawa co to się robi z tymi testami po czAsie [emoji846][emoji23]. I oczywiście 8dpo to mogę wcześnie, więc trzymam mocno kciuki za kolejne testy [emoji846]
Jakiej firmy robiłaś?
Spoko, mogę zostawić. Robiłam Nord test o czułości 10 płytkowy 🙂 jedyne co mnie martwi w tych testach, to to że w nich w ogóle nie widać nawet miejsca gdzie powinna być kreska testowa. Każdy inny test jaki miałam, podświetlany mocno od dołu pokazylal miejsce gdzie powinna być ta druga kreska a tu nic takiego nie ma 🙄 Może w sumie to lepiej bo jak nie wiem gdzie powinna być to się jej nie będę doszukiwać 😂 będę sprawdzać czy po czasie się coś będzie pojawialo 😃
 
reklama
Co Ty gadasz [emoji846] uwierz mi, ze się myślisz, chciaz ja jak zaszłam w ciąże z moja córeczka to miałam 34l, urodziłam jak miałam 35 i jak pojawia się maluch to włącza się autopilot.
My z mężem tez jestesmy sami. Ja 35 mąż 37, mąż pracuje od poniedziałku do piątku i przez 7 miesięcy w roku dodatkowo w weekendy. Byłam z małą totalnie sama większość czasu, zero pomocy, a trafiło nam się hnb do tego. Uwierz, ze dasz radę i będziesz najlepsza mamą na świecie [emoji8][emoji8]
Oby.. dziękuję 🥰
 
Do góry