reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Cześć,
Byłam na podobnym wątku tu na forum, ale wygasł. Przyznam, że za dużo tu postów, żeby wszystko przeczytać, będę śledzić od tego momentu ;).
Staramy się o drugie dziecko, obecnie trzeci cykl, 17 dc. W poprzednim była prawdopodobnie ciąża biochemiczna.
Trzymam kciuki za nas wszystkie :)
Cześć! Powodzenia :)
 
Kochana z tym bzyknirciem to była zwykły żart! Chodziło mi o prznosnie że my już tam jesteśmy A dziewczyny które dołącza do nas nawet nie miałam jeszcze owu i też będę pazniernikowymi mamami [emoji4] I tyle w temacie!
Mnie takie żarty nie śmieszą no ale ja skończyłam już ten temat. Wolę interesować się tutaj staraczkam niż tym co tam piszecie. Tamta grupa zianteresuje się jak bóg da dwie kreski w przyszłym tygodniu luz za dwa
 
Jeszcze nie pojechałam 🤷‍♀️😅 w ogóle nie wiem czy jest sens robić już po raz szósty test ciążowy i doszukiwać się kreski, jeszcze się zastanowię co robić.
Dzisiaj jest 36 dzień cyklu 😱 cykle mam 28-30 dniowe. Boże jak to zleciało.
A jakie firmy robiłaś sproboj Bobo test i clrar blue jak masz mozkiwosc
 
Jeszcze nie pojechałam 🤷‍♀️😅 w ogóle nie wiem czy jest sens robić już po raz szósty test ciążowy i doszukiwać się kreski, jeszcze się zastanowię co robić.
Dzisiaj jest 36 dzień cyklu 😱 cykle mam 28-30 dniowe. Boże jak to zleciało.
Zrób żeby chociaż rozwiać wątpliwości. Pink pokazał kreske a raczej jej cień, następny rano negatywny więc zrób jeszcze jeden 💁‍♀️ przy takim dc już nie musi być z porannego moczu i nie ma opcji by nie wyszedł jeśli jesteś w ciąży. Przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz
 
Poza tym ze mam wyrzuty sumienia, bo nie pojechalam z mezem (ale zakazał mi dla mojego dobra, za duzo stresu i wysilku fizycznego w związku z ta cholerna noga) to sie czuje dosc dobrze :) pogoda tez u nas robi swoje. Pociesza mnie fakt ze przyjaciele dzis przyjezdzaja i jutro do nas wpadaja na %% :) to ja sie posmieje chociaz i moj troche ochlonie po ostatnich dniach. Wczoraj mnie ginekolog wezwal :D nie wiem po co ale niech mu bedzie [emoji14] jedynie wiem ze endometrium 10.5 [emoji23]
Nie miej wyrzutów. Musisz teraz dbać o siebie jak nigdy ,on przecie to doskonałe rozumie .
Kup sobie winko bez % ,piłam jakiś czas temu i w smaku naprawdę przypomina to prawdziwe wino 🤤
I tego Ci życzę. Jak i tak nic w tym cyklu nie wyszło to niech już jest ta @ i kolejny cykl.
Dzięki :)
Oczywiście mam też myśli że może beta jeszcze była nie wykrywalna we wtorek haha i że może @ nie ma bo jest cis na rzeczy :D
Także słuchajcie psychiatryk jest mój 😂🙈
 
Plus jeszcze nie zawsze owulacja jest wtedy kiedy myślimy, że jest [emoji2368] czasami szybciej, czasami później a różnica nawet 2-3 dni robi ogromną różnice. Licząc jeszcze czas zagnieżdżania który może trwać do 12 dni. Testy mogą być wtedy negatywne nawet i w dniu spodziewanej @ i dopiero po zacząć wychodzić bladziochy [emoji849]
U mnie tak było. Bez testów owu wyliczalo mi owu na 17dc a okazało się że mam 19/20. Moja przyjaciółka mnie namówiła do testów owu, ona za to miała owu wcześniej niż myślała.
 
Wiesz ... to jednak bliska rodzina...nie sadze ze wymowka kolanem przejdzie, no ale za wczesnie zeby powiedziec i to tym bardziej w takiej chwili...... a co to za wino? To chociaz jutro bym pozory zachowala , zeby nikt sie nie domyslil ;)
Nie miej wyrzutów. Musisz teraz dbać o siebie jak nigdy ,on przecie to doskonałe rozumie .
Kup sobie winko bez % ,piłam jakiś czas temu i w smaku naprawdę przypomina to prawdziwe wino [emoji1786]

Dzięki :)
Oczywiście mam też myśli że może beta jeszcze była nie wykrywalna we wtorek haha i że może @ nie ma bo jest cis na rzeczy :D
Także słuchajcie psychiatryk jest mój [emoji23][emoji85]

Ide z Toba dla towarzystwa :)
 
reklama
A jakie firmy robiłaś sproboj Bobo test i clrar blue jak masz mozkiwosc
Robiłam Pink test i jeszcze jakiś którego nawet nigdy nie widziałam wcześniej, kupiłam w aptece.

Zrób żeby chociaż rozwiać wątpliwości. Pink pokazał kreske a raczej jej cień, następny rano negatywny więc zrób jeszcze jeden 💁‍♀️ przy takim dc już nie musi być z porannego moczu i nie ma opcji by nie wyszedł jeśli jesteś w ciąży. Przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz
A jeśli kolejny będzie negatywny to co wtedy?
 
Do góry