reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Tak śmiechem zartem to wyszystko to jedynie matematyka, statystyka i prawdopodobienstwo :) a mowili ucz sie matematyki :)
DPO to są dni PO owulacji czyli liczymy od dnia po ;)
Nie pamiętam, która z Was o to pytała.

Co do Bety to wg mnie w krwi jest od razu po zagnieżdżeniu a w moczu pojawia się ok.48godz później. Tak na logikę, inaczej nie byłoby szans, żeby test wyszedł 8dpo a tak wychodzą :)
Ja jestem niemal pewna , że zagnieżdzenie było 26/27.12 a pierwszy cień wyszedł 29.12 (9dpo):) i to by mi się wszystko zgadzało :)
 
reklama
Nie mam żadnego problemu do Ciebie, nawet nie wiedziałam kto to pisał tylko w swojej wypowiedzi podałam przykłady bez przytyku do konkretnych osób. Jeśli się poczułaś dotknięta to przepraszam, nie taki był mój cel [emoji8]

Spoko, poprostu pierwszy raz napisałam że coś mi nie gra a było totalnie za wcześnie na jakiekolwiek nawet wymyślone objawy i mi się oberwalo.
Ale nowy dzień, korona na głowie poprawiona, cyc do przodu i zapominamy co było [emoji2958][emoji6]
 
U mnie 22 dc, 8 dpo i kuuuurdeee powiem wam, że stoczyłam rano walkę żeby nie testować [emoji23] głupie wiem ale na YT jest masa filmików gdzie testy wychodzą już 8-9 dpo [emoji3061] ale nie! Poczekam jeszcze cierpliwie (taaaa na bank już jutro będę testować - kogo ja chce oszukać? [emoji23])
Jak liczycie dpo? Od dnia owu czy od następnego dnia dopiero? Bo ja liczę od dnia owu a widziałam na jakiś innych forach, że liczą od następnego niektóre a niektóre tak jak ja. I ciekawi mnie jak wy to odliczacie?
Haha nie przejmuj się u mnie też 8dpo i też 22 dc i ja sobie ustawiłam granice że wcześniej niż w niedzielę nie testuje:D bo to już będzie 10dpo i jeśli było wcześnie zagniezdzenie to już coś może pokazać także damy radę wytrzymały jeszcze te pare dni ;)
 
U mnie 22 dc, 8 dpo i kuuuurdeee powiem wam, że stoczyłam rano walkę żeby nie testować 😂 głupie wiem ale na YT jest masa filmików gdzie testy wychodzą już 8-9 dpo 🥴 ale nie! Poczekam jeszcze cierpliwie (taaaa na bank już jutro będę testować - kogo ja chce oszukać? 😂)
Jak liczycie dpo? Od dnia owu czy od następnego dnia dopiero? Bo ja liczę od dnia owu a widziałam na jakiś innych forach, że liczą od następnego niektóre a niektóre tak jak ja. I ciekawi mnie jak wy to odliczacie?
Ja liczę od następnego.
 
Dziewczyny jak z ta prolatyna bo czytalam ze robi sie 21dc vzy kiedy zrobimy to zrobimy bo bede robic progesteron i nie wiem czy tez nie zrobic
Ja robiłam w 5 dniu cyklu ale lekarz mowil ze obojętnie byle bym przed badaniem byla wypoczęta minimum 8 h snu dzien przed zero sexu i stresujacych sytuacji A rano na czczo
 
Piszecie dajcie spokój juz to dlaczego mnie oznaczacie i dalej komentujecie
Gabi ok nie ciągne tematu przprosilas ze cie poniosło ok ja też przeprosilam ale tego nikt nie widzi tylko nadal mnie obrazacie.
Ale wszystkiego nie widzicie np moich priv. Nie oznaczajcie mnie juz - proszę . Ponad setny pisze źle zrobiłam mogłam tu ja opisałam sytuacje a nie osobę. Powodzenia w staraniach 😀
Przepraszam. Dopiero nadrabiam zaległości z wczoraj i lecę po kolei. Gdybym wiedziała, że taka burza się tu z tym tematem zrobiła nie napisałabym ani słowa. Już wiem, że żałujesz, że napisałaś na tamtym forum a nie tutaj więc mój post dzisiejszy był nie na miejscu.
 
Piąteczek, piątunio :) mialam Cie oznaczyc rano i zapytac jak samopoczucie ;) ale nie moglam koncowki nicka znalezc :)
Haha przywołałaś mnie myślami :D jak się czujesz dziś ?
Nie tylko tobie ja siedze ogladalam telenowele moja😂nie moge sie podniesc a cos musze ugotowac a nie mam zielonego pojecia co moze nie piszmy o jedzeniu bo znowu bedzie ze zmieniam watek na kuchenny😂😂😂jescze ta pogoda dobijajaca
U nas się rozpogodziło i jest ciepło normalnie idzie wiosna !
Odnośnie jedzenia to ja się wybieram za godzinę na tajskie 🤤
Czy robienie bety w 23 dc ma sens?
Bo skoro już mnie będą kłuli...
Ja bym zanaczyla też bete a nóż cos pokaże ✊✊
Dziewczyny które miały robione hsg. Mialyscie parę dni po badaniu plamienia/krwawienia ?
Ja miałam robione w piątek a plamienie miałam do poniedziałku
 
reklama
Do góry