reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Czekamy na was, skończcie się kłócić bo nie pomaga ani w poczęciu ani już nam zaciążonym. Pozdrawiamy i czekamy na was

Och jak ja bym chciała do Was dołączyć, ale o ile nam się uda ro będę miała termin na 30.10 wiec poki co czekam ba owu, ale termin porodu z om sobie sprawdziłam, a co [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Bardzo ładny [emoji7]
Chce się z wami czymś podzielić. Pewnie nie które nie wiedzą ale jestem po poronieniu. I tak dzisiaj myslalam bo trochę mnie zmieniło to i pogląd na życie (wierzcie mi przewartosciowal mi się świat) i dziś olśniło mnie jak to upamietnic ze mój aniołek ode mnie poszedł i mam nadzieję że za nieglugo dostane aniołka który będzie że mną tu na ziemi. I jak tylko będę po ciąży po karmieniu zrobie sobie to. Co myślicie?

Tylko niech już mi ten test pozytywny wyjdzie bardzo chciałabym już bobaska w tym roku
 
reklama
Do góry