reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Wiolcia a Powtarzalas juz betę?
tak tak to bylo w listopadzie... nie w tym tygodniu. ja mysle, ze cien cienia daje szanse na ciaze. testowalam przez 14 miesiecy, co miesiac robilam na pewno 10 testow (mysle, ze wiecej 😂 😂 😂 ) i w sumie nigdy mnie etst nie oszukal. chyba ze zostawilam go na 30 minut i jakis duch sie przebijal ale to mialam tak chyba ze 2 razy ale wkurzylam sie wtedy na sioebie, pamietam pisalam tu do dziewczyn naforum 2 lata temu to mi powiedzialy, ze mam sie stosowac do instrukcji a tam bylo napisane, ze po 10minutach wynik niewazny. z tym, ze ja mieszkalam w uk wiec kupowalam chinczyki albo clearblue.
 
reklama
kurde ja wlasnie nie wiem jak to jest... naukowo rzecz biorac faktycznie jest tak, ze nie ma bety nie moze byc kreski ale dla przykladu ja sama... w niedziele zrobilam test, kreska taka, ze po ogrodzie biegalam szukajac jej pod slonce (zdjecie numer 1), w poniedzialek powtorzylam to znowu cien cienia (zdjecie2), moj P. na zdjeciu nie widzial w ogole. bete zrobilam w czwartek i wynosila zaledwie 36,5. jak poszlam z wynikiem do mojej gin to mi powiedziala, ze dla niej jako dla lekarza beta od 50 w gore oznacza ciaze bo do 50, moze biochem i kazala powtorzyc.
Czyli z tych kreseczek jest ta Twoja piękna ciąża tak? W którym DPO robiłaś?
 
Ja to cien cienia ale cos widze, moze powtorz betę i zobaczysz czy cos wzrosło.
nie nie, kochana ja troche na dalszym etapie... chodzilo mi o to, ze czasem dziewczynoim wychodzi cien na tescie a beta 0. na moim tescie sa jakies bladziochy a bete na pewno mialam ponizej 10 wiec chinczyk nie powinien jej nawet wykryc...
 
W moim przypadku cien ktory zauwazyly dziewczyny ( dziekuje wam poraz nie wiem ktory [emoji7]) zauwazyly w 11 dpo na pinku o czulosci 10 plytkowym( są o nich rozne opinie ). Czyli weekend przetrwac i sprobowac w przyszlym tyg :)
Moze poczekac nie ma co sie bardzo nastawiac najwyzej zrobie test [emoji4]
 
Czyli z tych kreseczek jest ta Twoja piękna ciąża tak? W którym DPO robiłaś?
kurde wlasnie pozno,... 12-13dni po owu testy i 15 dni po owu beta, ktora wynosila 36,5. wiec chodzi mi o to, ze jak ktoras ma bladziochy a @ sie spoznia to beta moze rosnac po prostu wolniej... nawet tutaj dziewczyny na tym etapie cyklu co moj mialy bete po 400 wiec to pokazuje tylko ze kazdy organizm jest inny, u kazdej bedzie sie pojawiac hormon w inym czasie
 
Kurde to jednak nie na początku cyklu prolaktyne? Co chwilę co innego ktoś pisze
Najlepiej 21 dc. A z progesteron też jest jedną ważna rzecz on jest wydzielany pulsacyjnie. A to znaczy że czasem wynik nir jest miarodajny. I powinno się go zrobi dwa razy na dobę, i najlepiej w dwóch kolejnych cyklach. Tak piszą na netach i tak mowil mi gine [emoji8]
 
Z ust mi to wyjelas :)
kurde wlasnie pozno,... 12-13dni po owu testy i 15 dni po owu beta, ktora wynosila 36,5. wiec chodzi mi o to, ze jak ktoras ma bladziochy a @ sie spoznia to beta moze rosnac po prostu wolniej... nawet tutaj dziewczyny na tym etapie cyklu co moj mialy bete po 400 wiec to pokazuje tylko ze kazdy organizm jest inny, u kazdej bedzie sie pojawiac hormon w inym czasie
 
reklama
A to prawda że najpierw się wytwarza do krwi a 3 dni później dopiero w moczu? Tak słyszałam. To by znaczyło że test wyjdzie dopiero 17 dpo [emoji848]
Czyli 11 dpo jakby... sprobowac mozna. Wg zrodel zagniezdzenie podobno do 12dpo+ok 48h ma wytwarzanie hormonu ale kazdy jest inny wiec ciezko przewidziec.
 
Do góry