reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

A właśnie mam pytanie do dziewczyn przyjmujących duphaston, czy po 25dc odstawiacie lek czy najpierw robicie test?
Czy przypadkiem nie jest tak, że jeśli się go odstawi niewiedząc jeszcze o ciąży można poronić? - takich opinii się doszukałam w necie i nie wiem czy są zgodne z prawdą (gin kazał odstawić i czekać na @ a jak się nie pojawi robić test)

takmoże być więc rób testa pierw! ja biore DUpka teraz - ale to na wywołanie @ i potem mam stymulacje! Lekarz mi tak Dupka przepisał ze blokował owu i mogłam się starać do usranej smierci!

Ooo to trafiłam w temat :-D Byłam dzisiaj w lumpeksie i zakupiłam mega ciepły sweter/golf H&M za 10zł a w sklepie pewnie był po 119zł. To już chyba 4 rzecz H&M, którą tam kupiłam prawie za grosze w świetnym stanie, jak z wieszaka w sklepie :happy2: Bardzo lubię szmateksy, a rzeczy stamtąd należą w większości do moich ulubionych ciuszków :biggrin2:

ja też mam pełno firmowek z secondhandów ;p;p;p
 
reklama
kurcze dzięki dziewczyny, troszkę mnie pocieszyłyście bo już się oczywiście zaczynam martwić :-( może faktycznie coś więcej się ruszy jutro... a ten śluz to pierwszy raz dzisiaj zaobserwowałam bo wcześniej nie sprawdzałam, jak się nie uda to od następnego cyklu sprawdzam wszystko dokładnie.
czyli myślicie, że owu jeszcze u mnie może wystąpić?
 
a mi moja gin kazała luteine i wczesniej ten progesteron w czopkach brac tylko 10 dni chyba ze wczesniej wystapi krwawienie wiec odstawic ale wydaje mi sie ze to czy odstawienie dupka moze spowodowac poronienie zalezy od tego na co przypisano tzn jak ktos ma niedomaganie fazy lutealnej i co za tym idzie niski progesteron to wtedy na pewno ale ja dostalam progesteron po to zeby pekła mi ta torbiel przekleta bo progesteron miałam taki ok tzn powiedziła ze mołby byc wyzszy ale na pewno nie jest niski. kurde troche mnie wystraszyłyscie

nula ja ci powiem ze ja jak zaczełam wszystko skrupulatnie zapisywac to dopiero wtedy zobaczyłam jak ten mój cykl przebiega i co kiedy wystepuje bo wczesniej człowiek sie nad tym nie zastanawiał i tylko patrzył jak w moim przypadku zeby tak mniej wiecej plus minus tydzien, połtora uwazac zeby nie zajsc w ciaze ( ale ja durna byłam:szok:) wiec spokojnie
 
Ostatnia edycja:
tak właśnie myślałam dlatego zapobiegawczo 25 dc poleciałam na bete (sikany mógłby jeszcze nie wyjść) i no niestety 2...
 
tak właśnie myślałam dlatego zapobiegawczo 25 dc poleciałam na bete (sikany mógłby jeszcze nie wyjść)

No właśnie o tym samym myślę, choć kupiłam dziś 2 zwykłe testy Quick Vue, bo były po 4,99zł :szok: Jeden paskowy i jeden płytkowy. A tak poza tym to chyba coś mnie bierze..dostałam dziś silne skurcze w brzuchu, piecze mnie żołądek i mam lekkie dreszcze, brrr...
 
reklama
Do góry