reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki grudniowe 2012

reklama
przez tą moją chorobę która totalnie mnie rozłożyła na łopatki ten cykl już skreślam,więc niestety w grudniu dalej przyjdzie mi się starać :frown: .... teraz mam plan w nocy za wczasu zbić gorączkę żeby rano mi coś z tego mierzenia wyszło :confused2:
 
wiesz , niewiem dlaczego tak jest ale czytalam na forach to czesto bylo tak ze organizm oslabiony choroba i sie udawalo:) nie wspominaja o kobietach ktore nie dbaja o siebie czyli pija , biora jakies swinstwo i dzieci maja jedno po drugim a lekarze niby tak mowia ze takie kobiety sa oslabione z tymi kobitami to widocznie roznie bywa:)widze ze mamy synkow w tym samym wieku:)
 
marka dzis mam 14 dc. A cykle mam między 28-34 dni. Przed poronieniem miałam cykl 28 dni a Jeszcze wczesniej 34. Tak wiec nie wiem jak to teraz będzie. Jeśli wogóle jakaś owulka będzie:eek:
 
widzę tu tak pełną parą badania, lekarze, u nas póki co idziemy na żywioł, jak za kilka miesięcy nie zaskoczę to zaczniemy się zastanawiać co dalej
 
Co do chorób i zachodzenia w ciążę to rok temu jak zaszlam w ciążę to miałam zapalenie krtani i antybiotyk i jak konczylam antybiotyk coś mnie tknelo ze może test zrobię mimo ze nie było jeszcze po terminie miesiączki a tu zonk 2 krechy ale miałam minę bo wtedy odpuścilismy i miałam poczekać z ciąża

co do badań to ja sie przebadalam i żeby nie ta torbiel i markery to wszystkie hormony tarczycowe, LH prolaktyne, testosteron itd w normie
 
witam Staraczki...
jestem staraczka wrzesniowo-listopadowo-grudniowa :-)
w tym miesiacu wspomagana zastrzykami na owulacje...
 
reklama
Do góry