reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki grudniowe 2012

Hej!

Avensis, gratulacje!!!! :)

Marcia, przekichane masz z tymi wspollokatorkami. Znam to doskonale... Trzymaj sie!

Karola, no ja tez sie z moim mezem żarłam wczesniej. I plakalam. A on siedzial w drugim pokoju i gral w PS3! Po takiej klotni i placzu bardziej twardnial mi brzuch nastepnego dnia :(

A u mnie srednio. Od jakis kilku dni rozwija mi sie cos w zatokach, zaczelo sie od zatkanych uszu, potem splywala gesta kleista wydzielina po gardle, ktorej nie moglam odchrzaknac, a dzis w nocy usnelam ok 4ej bo mialam dusznosci i taki swiszczacy odglos przy wydychaniu :/ Mialam z tym isc do lekarza ale pierdziele, powiedzialam ze musze lezec i zamowilam wizyte do domu. Lekarz bedzie ok 13-15, niech mnie oslucha czy w oskrzelach sie nic nie rozwija, czy to moze jakas alergia. Nie mam temperatury i wydzielina jest raczej przezroczysta ale lekarzem nie jestem... Troche mam wyrzuty sumienia bo wczoraj posiedzialam sporo w oknie, moze zawialo mi krtan i sama narobilam sobie bigosu ale myslalam ze swieze powietrze pomoze wlasnie.
Na dodatek przez sciane zaczeli remont lazienki i caly dzien wierca i kują a do tego pelno pyłu leci. I jak tu odpoczywac?
 
reklama
Dziękuję dziewczyny. Mała jest super. Je i śpi. Dziś zostawie ja ze sobą na cala noc, wczoraj nie byłam w stanie. Ładnie pije z piersi, co mnie bardzo cieszy:-)
 
moje hormony dziś są dla mnie zdecydowanie bardziej łaskawe.

szanowny pan mąż nadal nie jest zbyt rozrywkowo nastawiony ale jakoś mnie to już nie rusza, no i dobrze bo najwyższa pora wyzbyć się mojego wiecznego poczucia winy za wszystko co się dzieje dookoła.

co by już nie smęcić i zrzędzić Wam tutaj to wstawię fotkę z dziś.

mam wrażenie, że ledwo co zobaczyłam wyczekane II kreski na teście a tu już mamy półmetek :-D

20tc small.JPG

rzeźba już jest teraz idę w masę :p

*oczywiście nadal jestem zbyt leniwa by zgrywać zdjęcia z aparatu i łatwiej mi cyknąć komórką więc kolejny raz przepraszam za (wątpliwą) jakość zdjęcia :zawstydzona/y:
 

Załączniki

  • 20tc small.JPG
    20tc small.JPG
    37,1 KB · Wyświetleń: 41
Karola, rany, ja mam wrazenie ze mam taki brzuch teraz dopiero, w 7 miesiacu :eek: Oczywiscie mam na mysli ze to ja mam za maly..

U mnie dzis byl lekarz, infekcja gornych drog oddechowych. W oskrzelach, plucach nic nie ma, jakby sie pogorszylo mam dzwonic. A narazie tantum verde na gardlo i dusznosci i krople do nosa na katar.
 
Ostatnia edycja:
Karola - ho ho, śliczniutki brzusio, malutki :) że tak powiem, ja mam taki teraz ;P:p tylko bardziej opadniety!! ;P no ale co można po cc się spodziewać i tak już -8kg i zostało 7. ale po takim porodzie to nie szybko wagowo chyba bede wstanie dojść do łądu.

Nanncy - ja lezałam z dziewczyną w szpitalu co była w 35tc i miała taki brzusio jak karola może minimalnie wiekszy! dont panic!! każdy ma inną budowę, i maluszki różnej wielkości, nie mozesz tak porównywac.

Marcia - no to masz, szyjka trzyma ostro! Jak tam u Ciebie?? a co do współlokatorów. ja na 4 pobyty, 2 miałam własnie z babeczkami chrapiącymi na maksa! no spać to sie nie da ;P
 
Co do kobiet bedacych ze mną na sali to jedna mlodziutka bo 22-letnia i bardzo fajna, a druga starsza ale dziwna. Właśnie karmi swoją córkę, którą urodziła wczoraj i z nerwami, przez zacisniete zęby mówi do niej, że jak ma jedzenie to ma jeść albo ze ma przestać płakać albo o co jej chodzi albo że nerwowo ja wykonczy albo pyta ją dziecko co Ty chcesz. Trochę dziwnie mi się tego slucha tym bardziej ze pani ma doświadczenie bo to jej druga pociecha. Dobrze ze my jutro idziemy do domu.
 
reklama
jejku, że ja mam niby duży brzucho? :eek: a mnie się jakiś taki mały wydaje :-D tzn nie wiem w sumie bo nie mam porównania ale jak czasami lipcówki wstawiają zdjęcia swoich brzuszków to mają większe i to zdecydowanie :tak::tak:

nawet się martwię, że za mało przybieram na wadze :confused: półmetek ciąży a ja mam + 3 kg :sorry: czy to nie za mało? na kontynuacji ovufriend czyli belly best friend jest wykres wagi gdzie pokazują prawidłowy przyrost wagi na podstawie wieku, wagi sprzed ciąży i wzrostu no i ciągle jestem poniżej lini :sorry::dry:
 
Do góry