reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Info od Kasi :-)

Madzia przyszla na swiat o 16.25 niestety przez cc. 3620g 54 cm. Z nia oki, ja czuje sir do dupy a tu pionizacja po.6h. Az.sie.boje.
 
reklama
Dziewczynki ogarnelam pionizacje i kuz mi lepiej fizycznie i psychicznie. Ale dzis madziulka spi z noworodkami a.ja.sie.regeneruje.
Cc mialam bo porod nie.postepowal wogole i ryzyko.niedotlenienia malej bylo. Jak ja wyciagneli lekarz powiedsial ze nie.urodzilabym jej sn
Zmykam spac. Relacja szczegolowa jak sie.ogarne. Fotka jutro jak dam rade mojej Kluski z czarna czuprynka
 
Kasieczek, juuuuuupi!!!! Gratulacje, jestes bardzo dzielna!!!! :)

Ja dzis po kolejnym spotkaniu z psychologiem. Duzo mi to daje, ale dzis moja kolezanka napisala smsa ze zrobilo jej sie rozwarcie a miala te same objawy co ja, no i zaczelam sobie wkrecac...Do tego mala potwornie wiercila sie wieczorem, naliczylam ze 30 ruchow, moze wiecej...teraz ucichla. W trakcie jej wiercenia poczulam kop i polecialy uplawy, mam nadzieje ze to luteina jak zwykle ale przy lutce to ciezko mi bedzie rozroznic ewentualne saczenie wod. Na wadze znowu schudlam co zazwyczaj oznaczalo zmniejszenie wod. Jak tu sie nie martwic?
 
Dzien dobry!

kasia jeszcze raz gratulacje !

avensis szykuj sie kochany ty nastepna......a jak ty urodzisz to ja zaczne panikowac :-)

nanncy z gory przepraszam ale musze ci dac wirtualnego kopa.....nie sluchaj niczego i nikogo co dotyczy problemow z ciaza tzn powiedz kolezance ze cie to stresuje i zeby ci nie mowila jak cos jest u niej nie tak......to ze sie porownujesz do kolezanki i zaraz sie wkrecasz jest normalne bo ja mam podobnie ale roznica polega na tym ze wiekszosc osob potrafi sobie przetlumaczyc ze u mnie wszystko bedzie ok a ty zaczynasz sie zadreczac. Skoro podejrzewasz ze moglo ci ubyc wod to wiesz co robic......zacznij duzo pic i comtam ci jeszcze w szpitalu robili,a generalnie zasada jest taka ze jak masz zaalozona wkladke i oma zrobi sie mokra do 10 min to mozna podejrzewac ze sacza sie wody....trzymaj sie kochana..

a u mnie 29 dni do porodu, wczorajszy progesteron 185,8 kazala odstawic zastrzyki i zobaczymy co sie bedzie dziac
 
Marcia, czekam na te chwile już niecierpliwie ale cały czas cisza na morzu, chyba że gin powie dziś ze podwozie zaczyna się przygotowywac do porodu.
Kasia, Ty odpoczywaj i dochodz szybko do siebie i pokaz nam Madzie.
Nanncy, zgadzam się z marcia, czas dać STOP wszystkim złym myslom, sugestiom i informacjom, bo oszalejesz.
 
reklama
Hej,

Moja mala dala mi w nocy niezle popalic...! Lezenie na ktorymkolwiek boku stalo sie niemozliwe, bylam kopana w zebra jak nie wiem. Nie moglam sobie znalezc pozycji. Troszke spokoju bylo na plecach ale czy wtedy nie uciskam zyly?
Jak dotad kopala mnie lekko a teraz z dnia na dzien jest zupelnie inaczej. Obracala sie chyba milion razy! Czy to znaczy ze cos jej nie pasuje? Wiem ze napewno napiszecie zebym byla spokojna ...ale czy to nie jest czasem znaczaca zmiana w ruchach dziecka na ktora kazano mi zwracac uwage?
 
Do góry