reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki forever!

Paulinko no to jak Ty przy 2 pokojach tak masz to ja już nie narzekam na swoje 5 :sorry: No masakra jest i szlag mnie trafia. Bo ja lubię mieć ładnie posprzątane - wtedy od razu jakoś tak na duszy lżej.......Ale mam dość latania ze ścierą i zbierania zabawek....niech już będzie ta wiosna - będziemy siedzieć na placu zabaw, to nie będzie kiedy bałaganu w domu robić :-p
 
reklama
Paulinko wow!!!!!!! 2 pokoje 62 metry?????? To olbrzymy!!!!!!!!!! Ja to mam kliteczki, ale i w kliteczkach chaos też ogromny!

Ratunku mała mi jaja obrywa!
 
yyyy Lil 62 w tym 3 pokoje, trzeci jest jako graciarnio-suszarnioprzechowalnia;)) są tam meble właściciela, bo nie chce ich stąd zabrać, ale w razie 'w' można kogoś przenocować;))

echhhh moja to mi już dawno wstążeczki od jajek pourywała.....nic się przy niej nie uchowa w całości;0
 
hej :)

widze nie tylko ja mam dosc sprzatania :/ ciagle latam i sprzatam i efektow nie widac , no moze 30 min. po widac hehe , a ja lubie jak jest czysto !
maly potrafi nabalaganic , ale gorzej u mnie jest z okropnym kurzem , pylem :/ normalnie nie da sie tego ogarnac ...


co do przeprowadzki to w tym samym miescie chyba hehe , bo jeszcze w strone morza bardziej biore pod uwage , ale to wsumie jak jedno miasto jest , tramwaje tez juz tam jezdza :)

a zlobek wtedy i tak bedzie do wymiany , bo chce obok mieszkania miec :)
ten mi sie nie za bardzo podoba , panie niby mile , ale tak przymulone , ze siedza po katach i nic nie robia !! ogolnie lipa jest ze wszystkim wiec teraz jeszcze pochodzi tutaj , ale na max 2 h dziennie po poludniu i tyle , troche sie oswoi to pozniej bedzie mial latwiej ...








µ
*
 
Paulinko ach te dzieci! Nie mogłyby cicho w kącie siedzieć? :-p Tylko się majtają pod nogami, sikają jak z hydrantu i jeść wołają!

Haha Asionku to mnie pocieszyłaś z tym sprzątaniem! U mnie też kurzu jak nie wiem! Skąd się to cholerstwo bierze??? No i kibelek wiecznie obsikany przez Maciusia! I żwir przez kota rozsypany! To tylko mała cząstka mojego chaosu! A co do morza - rety uduszę Cię z zazdrości!!!!!!!!!!! :-p A te panie w żłobku może z upałów takie przymulone??? W końcu jak upał to sjesta!
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
oo pożądki wymyślili niemądrzy dorośli :p tylko psują zabawę, u nas też w ciągu kilku minut rozniesione wszystko we wszystkie strony. Cóż zacisnąć zęby i czekać do wieczora!
A z kurzem to najgorzej jak zaświeci słońce, każdy jeden pyłek czy piasek ojjjj potrafi to wyprowadzić z równowagi
A to smakoszka z Maji. Igoru zazwyczaj gardzi jedzeniem no chyba że jest to "dorosła" zupa
ehhh też mi się maży ciepła plaża i zapach morza, i szum fal... i znów się rozmarzyła.... chociaż tyle, bo za oknem śnieg
 
mała śpi, powieszę poprane pościele i sprzątam dużą szafę;))

morze..............ja chcę lato!!!!;)))

ale to moje dziecko dziś kochane, spała prawie 3h a ja w tym czasie posprzątałam paxa-mam cały wór rzeczy na jutrzejszą zbiórkę, plus ogarnęłam komodę z dokumentami, kto lubi układać papiery??? ja nie lubię, a tym bardziej kiedy dzieci się obok kręcą, ale dziś mi się udało;)))

miłego popołudnia!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeju Paulinko 3 godzinki spania w dzień to prawdziwy luksus! A jak potem idzie spać wieczorem i jak rano wstaje????

Niedługo zmiana czasu i będziemy wstawać godzinę szybciej :crazy:

Aha kochane chciałam Was zapytać - czy mam się martwić, że mała mi w ogóle mleka nie pije? I ogólnie zjada mało mlecznych rzeczy? Czasem zje jakiś jogurcik...a innych mlecznych rzeczy nie bardzo...
 
Do góry