reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki forever!

taak Rafcio w czerwcu 2 latka :-) kurde ale ten czas leci niemożliwie . U nas wszystko dobrze młody rosnie jak na drozdzach po swojemu cos tam mówi coraz cZesciej mowi tata . Przed wczoraj bylismy na izbie przyjec bo uderzyl sie głową w łózko a tam jest sruba troszke mu krew leciała zaraz zrobił sie ogromny guz lekarz go zobaczył i powiedział ze jak by sie cos działo to przyjechać ale naszczescie wszystko było ok :-) . Ja się edukuję weekendowo w liceum i idzie mi całkiem nieźle ;-) coraz czesciej wychodze do ludzi :-D sama jestem nie potrzebny mi chłop :-D . hehe

i to by było na tyle :-)
 
reklama
dobry

Mloda!!! miło słyszeć że u Ciebie wszystko w porządku;) moja mała też niewiele mówi, ale podejrzewam,że jak się rozgada to będzie trzeba ją uciszać, jak starszego brata;)) , super,że kontynuujesz naukę!!!brawo dla Ciebie;))


Emyly tych rodzajów klocków jest dużo;) samo lego duplo czy lego city (malutkie klocki) to kilkadziesiąt zestawów do składania, Daniel ciągle pokazuje w katalogu które by chciał;))byśmy zbankrutowali na te lego ale na szczęście dziadkowie i chrzestni się dorzucają;)) teraz na zająca dostanie to:
KLOCKI LEGO CITY Remiza Straż Pożarna 7208 Nowe (3082756454) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

zamiast góry słodyczy będzie jedna konkretna rzecz;))

Maja dostanie odkurzacz i czajnik do swojej kuchni;) może jeszcze na toster starczy???;))
 
hej :)

ale u nas dzisiaj zamulajaca pogod i do tego mega wiatr :/

Natul juz spi :) zalal mi dzisiaj kubkiem kawy ( nie wiem jak on go sciagnal !! ) dywan bialy i wszystko na okolo , a za jakis czas tak paluszki wsadzal gleboko do gardla , ze zwymiotowal po obiedzie na drugi dywan ... super hehe


Mloda dobrze , ze nic sie nie stalo !! fajnie , ze sie dalej uczysz :) no i jeszcze fajniej , ze dobrze ci idzie to daje motywacje na dalsza nauke ;)

Paulinka no te klocki lego ceny maja z kosmosu u nas ... niestety za marke sie placi i to nie malo :/


czekam na Xfactor i moze pojde spac ? ...


milej niedzieli !!
 
MÓWIĆ MÓWIĆ :-):-p

Jestem na chwilę ledwo żywa - co to ma być za tym oknem?????????????

Emyly no dla nas cyc to już tylko przemiłe wspomnienie tego, co było........Tęskni mi się!

Paulinko my na razie jesteśmy na etapie DUPLO, też lubimy, ale te ceny.......ehhhh! Buziaczki dla Ciebie! :*:*

Kocurki powróciły???

Asionku polski XFACTOR oglądasz?? Też lubię takie programy :-) I zaczęłam oglądać PRIVATE PRACTICE :-) Polecam!
 
dobry wieczór :)
i kolejny dzień jakoś zleciał. Miała być poprawa pogody i co??? powiadają w telewizorze, że przed świętami nie przyjdzie. Humor dzisiaj jakiś kiepski miałam, właściwie nie wiem czemu. Pojeździłam trochę po lesie rowerem i od razu człowiek się dotlenił i rozruszał zimowy tłuszczyk :p

LIl - dlaczego ledwo żywa?? dzieciaki dają w kość czy przez brak słońca?? z tym cyce to ciężko, niby marzę żeby już przestać karmić ale wiem że też mi będzie bardzo brakować tych przytulanek. No ale cóż, na razie nie zapowiada się...

Paulina - wiem wiem z tymi klockami, że ich mnóstwo. W swoim czasie z siostrą wydawałyśmy wszystkie oszczędności na Lego, no i uzbierało się tego spore pudło. No i super, że Daniel ma takie hobby :) słodycze by przepadły w tydzień no i jak powszechnie wiadomo do najzdrowszych się nie zaliczają. A w końcu kupiłam książkę "ciało człowieka" Napisana w bardzo przyjazny sposób, typowo dla maluchów, np dlaczego puszczamy bąki albo skąd wychodzą łzy itp

Koty - dalej zapracowane?? A może to Wy wygraliście tą szóstkę w totka ostatnio i teraz na Malediwy się pakujecie?? Hę?? Mówić tu szybko!

Asionek - jak się ma mama super dzielnego przedszkolaka?? a jak tam sam zainteresowany?/
 
dobry, nie nie śpimy;))))

oglądamy bajki bo mamy lenia, a za oknem......dosypało 10cm śniegu...

Danio od wczoraj wrócił do przedszkola, M. go wozi a my do południa same siedzimy i sprzątamy


mała śpi a to cholerstwo dalej sypie, ogrzewanie podkręciłam ale coś zimno dziś, mam herbatkę i ciastka markizy, kto chętny????;))
 
Ostatnia edycja:
to ja bym poprosiła filiżankę herbaty. i dwa ciasteczka. U nas tez sypie, całą noc, rano i teraz też. Dziś chyba ze spaceru nic nie wyjdzie :/ jakoś tak dziwnie wieje jeszcze.
Jak tak dalej będzie to bedziemy musieli dokupić drzewa na opał, a za co to nie mam pojęcia
 
reklama
Emyly no zima w tym roku zaskakuje długością, u nas przez to więcej na jedzenie idzie;PPPP, też kiepsko to wszystko widzę, tym bardziej,że M. opłacił semestr na uczelni -1800zł i wymienił olej i części w aucie 500zł,jesteśmy więc 2300 w plecy w tym miesiącu....
 
Do góry