reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki forever!

moje dzieci i zmiana czasu to nieporozumienie totalne;)) zasnęły mi wczoraj po 18 a dziś buszują od 5-6....Daniela mam w tym tyg, w domku, w sobotę byliśmy w ikea i coś zaczął się źle czuć....więc biegiem do domu a tu gorączka 38st. i poległ, dziś już dużo lepiej, ale wolę go te 3 dni przetrzymać

Lil jakie są cudowne ozdoby świąteczne w ikea!!!!!!!!!!!!na stronie jeszcze nie ma ale to pewnie tylko kwestia czasu, my chcemy na początku grudnia jechać się obkupić, bo musimy mieć w tym roku porządną choinkę;)

u nas mrozik, ale spakowałam już śpiwór do wózka i zaraz skoczymy do lidla, mamy bliziutko, a nie chcę Daniela po całym mieście targać....

Wiolu obiecuję,że jak Maja zaśnie tak 10-11 to wpadnę i bardziej się zajmę problemem prezentu dla twojej chrześnicy, tylko powiedz mi tylko, ona z tych 'różowych' dziewczynek i HK czy ma może jakieś inne zainteresowania????

buziaki dla wszystkich
 
reklama
Bry.

Moniu
, ło matko od 4 na nogach:shocked2:
Lili, nie może, a proszę wkleić zdjęcie firaneczek:-)
Asionku,a u nas tyyyle śniegu... że szok:szok: i my to już dziś będzie 3 dzień jak siedzimy w domu przez te "atrakcje" co dopadły Mikołaja...
Paulina, oby tylko Danielowi było lepiej :))

Bardzo dziękuję każdej z osobna:-)
Póki co mamy poprawę:tak: zero koop w nocy, nocka ładnie przespana, a od już ponad godziny mieliśmy tylko jedną:rofl: no i dupinka wyleczona:tak: ten tormentiol naprawdę potrafi zdziałać cuda!!!
uf... .zbliżamy się chyba ku końcowi:-)
 
eee kobietki a wy gdzie???zmiana czasu Was wciągnęła???;PPP

to nikogo nie ma???? kurka u nas zimnota, niby zimno ale mgła wisi ciągle tuż nad ziemią i potęguje wrażenie zimna...

Wiolu ja będę nudna, tak myślę,że dla 7 latki to mogą być jakieś fajne puzzle, lub jeśli przecież dopiero zaczęła edukację w szkole to nawet takie będę fajne:

http://allegro.pl/puzzle-ortograficzne-h-i-ch-nauka-7-alexander-i2728988236.html

lub z tej serii też inne fajne rzeczy do nauki:
http://allegro.pl/super-matematyk-extra-gra-zabwa-nauka-7-alexander-i2728988201.html
http://allegro.pl/przeczytam-ci-mamo-juz-czytam-alexander-7-literki-i2728985897.html

albo super książeczki z serii Martynka, mają fajne duże litery do nauki samodzielnego czytania:
http://allegro.pl/martynka-moje-czytanki-kociak-wloczega-i2684354730.html
http://allegro.pl/martynka-moje-czytanki-troskliwa-opiekunka-i2684364724.html


albo dla strojnisi:
http://allegro.pl/bizuteria-z-kapsli-zestaw-kreatywny-alex-toys-7-i2696449856.html
http://allegro.pl/zestaw-kreatywny-bizuteria-zawieszki-7-tychy-i2714341689.html

poza tym allegro ma dużo rzeczy z HK czy teraz popularnego Monster High (mniemam że popularne bo pełno tego wszędzie;))

albo gry typu rummikub czy scrabble?? albo też inne gry;))



i coś dla Kouta
http://shopping.groupon.pl/d-122793...ki-z-marilyn-monroe-poduszki-z-bobem-marleyem
 
Ostatnia edycja:
ej głupio tak monologi wygłaszać;))

przed chwilą przeżyłam chwilę grozy, jeśli coś wiecie o kursach pierwszej pomocy to proszę mi pisać, Daniel dostał silnego krwotoku z nosa, myślałam że padnę- ja z tych co nie lubią pobierania krwi...cudem się opanowałam i daliśmy radę

a teraz fotka dla Ewci- Ewciu zobacz jak u nas wygląda samodzielne jedzenie...dziś była pomidorowa;)))
Zobacz załącznik 511536
 
hej :)

S ma wolne wiec dopiero do omu dotarlismy :)
a od rana sprzatanie , pranie i uwaga zapomnialam wyciagnac i jeszce lezy w pralce :szok:
bylo tez piwko na tarasie :) a teraz Nat ma drzemke , reoche pozna , ale coz ...


Kochane ściskam!!!!!!


Asionku dziękuję - dzieciaczki w normie - czyli raz lepiej raz gorzej ;-) Dziś byłam z Martynką na robieniu kartek świątecznych - z moimi koleżankami - Martynka buszowała i byłam z niej taka dumna! Pięknie się sama bawiła, rządziła oczywiście przy słodyczach, a jak chciałam jej wyrwać ptasie mleczko (bo nie chciałam, żeby jadła słodycze, ale te stały niestety w zasięgu jej małych rączek) to zaczęła tak śmiesznie uciekać! Niezła z niej cwaniara!!!! :-p:-p


BUZIAKI!

a co to za karteczki ? z kolezankami robicie ? kurcze fajny pomysl !! ja w Szwajcarii chodzilam na takie hmmm spotkania ? kolka gospodyn ? :) gdzie przychodzili ludzie i sie robilo rozne cuda na zime , jesien , nawet bizuterie :)

a Martynka przeslodka musi byc !!

Cześć:)

KAwyyyy... moje dziecko załapało zmianę czasu o tyle ze wczoraj później poszło spać... Wstała dziś normalnie, czyli wg nowego czasu 4.00...

Ale przynajmniej dzięki temu więcej czasu spędziłyśmy razem rano:)

wow o 4 ?? !! a ja narzekam jak Nat wstanie przed 7 :-D

moje dzieci i zmiana czasu to nieporozumienie totalne;)) zasnęły mi wczoraj po 18 a dziś buszują od 5-6....Daniela mam w tym tyg, w domku, w sobotę byliśmy w ikea i coś zaczął się źle czuć....więc biegiem do domu a tu gorączka 38st. i poległ, dziś już dużo lepiej, ale wolę go te 3 dni przetrzymać

h

zdrowka w takim razie , ale chyba juz jest lepiej ?

Bry.

Asionku,a u nas tyyyle śniegu... że szok:szok: i my to już dziś będzie 3 dzień jak siedzimy w domu przez te "atrakcje" co dopadły Mikołaja...


Bardzo dziękuję każdej z osobna:-)
Póki co mamy poprawę:tak: zero koop w nocy, nocka ładnie przespana, a od już ponad godziny mieliśmy tylko jedną:rofl: no i dupinka wyleczona:tak: ten tormentiol naprawdę potrafi zdziałać cuda!!!
uf... .zbliżamy się chyba ku końcowi:-)

no ja to jak jeden dzien sieze w domu to na glowe dostaje i Natul tez .. on musi sie troche wyszalec jednak na zewnatrz :)
u nas ferie sa i kurcze tyle ludu na placu zabaw , ze porazka :/

super , ze dupinka wraca do normy :))))

ej głupio tak monologi wygłaszać;))

przed chwilą przeżyłam chwilę grozy, jeśli coś wiecie o kursach pierwszej pomocy to proszę mi pisać, Daniel dostał silnego krwotoku z nosa, myślałam że padnę- ja z tych co nie lubią pobierania krwi...cudem się opanowałam i daliśmy radę

a teraz fotka dla Ewci- Ewciu zobacz jak u nas wygląda samodzielne jedzenie...dziś była pomidorowa;)))
Zobacz załącznik 511536

o jejku a skad ten krwotok ?? :(((
hehe widac , ze zupka smakowala :) moj dzisiaj tak po spaghetti wygladal hehe
slodka ta twoja corcia !!
 
Ewciu tak się cieszę, że pupka lepsza! Jeju ja wiem jaki to straszny problem jak odparzenia nie schodzi!!! SUPER KOCHANA!!!!!!!! A firanki będą będą - ale kiedy się za to wezmę to nie wiem :baffled:

Paulinko
jeju nawet nie pisz mi o tych ozdobach...dobiłaś mnie tym, że nie ma tego na stronie!!!!!!! Co ja teraz zrobię????:-p:-p A dla Danielka dużo zdrówka!!!!!!

U nas był wirus u Maciusia - trzymało go dwa dni, był jeden wielki ryk, gorączka, ból gardła, marudzenie na potęgę. Potem dostał opryszczki na całą brodę i po chorobie. A dziś niestety na wieczór Martynka dostała prawie 40 stopni gorączki, więc i mnie rozbolała głowa, jak widziałam jej smutne i cierpiące oczy to myślałam, że mi serce pęknie....Najpierw myślałam, że coś się dzieje przez zmianę czasu właśnie - bo dla rodziców małych dzieci ta zmiana jest fatalna...ale widzę, że nie mam co narzekać, bo ja po 5 na nowy czas wstałam - a niektórzy tu o 4 piszą....:shocked2::shocked2::shocked2:

Aha Asionku to było takie spotkanie z moimi znajomymi - mamy grupkę osób spotykających się - a teraz same babki postanowiły się czasem spotykać....Ostatnio właśnie był wypad na piwko, wczoraj robienie kartek. Ale te kartki to takie niechlujne mi wyszły - ja kiedyś lepiej takie rzeczy robiłam, a wczoraj to tak dla zabawy bardziej. Było miło. Teraz ja będę organizować spotkanie z filmem Bollywood w tle, z piciem szampana i jakiś fajnych koktajli bezalkoholowych - ale to już z dziećmi i z mężami tak sądzę (ktoś musi się dziećmi zajmować:-p:-p).

No nic tęsknię za Wiolą :-:)-:)-(

Już nie mówię o braku Made :-:)-:)-(

A cisza ze strony Rureczki jest wielce niepokojąca :-:)-:)-(

A Poczek mam nadzieję po prostu odsypia....

U nas nocki ostatnio mocno kiepskie. Nawet nie chcę myśleć co dziś z tego będzie....
 
dobry wieczór;)

Asionku, no Danielowi oprócz tego krwotoku już lepiej, energia go rozpiera w domu, jak mu każę leżeć to po 10 min ma dosyć;)) dobrze,że został ze mną w domku, podaję mu tran, ceruvit i zobaczymy jak to będzie
 
reklama
Dobry wieczór :))
Powrót do pracy - fatalny! Atmosfera jest tak obrzydliwie podła, że nie chce mi się rano z łóżka wstać. Jedyne co mnie na duchu podnosi to komplementy :-D)))))) Kocham moją PRÓŻNOŚĆ! Kontakt z ludźmi - bezcenny ;) Zabieram się więc za CV i szukam pracy! To moje poważne postanowienie listopadowe :eek:

LILU :* dziękuję za pamięć!


WIOLU - ogromnie się cieszę, że postanowiłaś zrobić coś tylko dla siebie :))) Tak trzeba! Ja sobie zafunduję jakieś ekstra seksi pazury :-) a co mi tam :cool2: Wolno mnie!


EWCIU - zdrówka dla pupinki Mikołajka i ogólnie :*


KUOTKU - uściski, całusy i co tylko ;))) Słodyce nie widze bo kwice :-):-):-) Trwasz w postanowieniu antylukrowym?


Do RURECKI pisałam, ale milczy....mam nadzieję, że to milczenie z wyboru i dla złapania oddechu :)) W każdym razie RURECKO - TĘSKNIĘ!


POCZKU - jak się miewacie? Jak sprawy refluksowe? Skrobnij parę słów. BUZIAKI!


Pozdrawiam wszystkie KOLEŻANKI!!!
 
Do góry